Quality Manager pro potravinářskou společnost

Místo práce: Rychnov nad Kněžnou (informace o místu práce: Rychnov nad Kněžnou)

Mzda: 35 000–50 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše potravinářská divize společnosti zajišťuje ve výrobním závodě v Novém Bydžově posklizňovou úpravu zemědělských plodin balení a skladování zemědělských komodit sušení zahušťování a mísení potravinářských produktů a perspektivně pak připravuje i výrobu vlastních inovativních potravinářských výrobků. Do této divize v tuto chvíli hledáme osobu která nám zaštítí pozici QUALITY MANAGER. Co budete dělat? - Řízení kvality koordinace procesů zákaznické dodavatelské a výrobní kvality - Vedení přímých jednání se zákazníky (převážně zahraničními) - Zodpovědnost za systém kvality FSSC 22 000 Halal Košer FDA - Zavádění opatření ke zvyšování kvality procesů a výrobků - Samostatné vedení a zajišťování zákaznických a certifikačních auditů - Příprava vedení a vyhodnocování interních auditů a inspekcí - Kompletní péče a práce s řízenou dokumentací dvoujazyčně - Zaškolování zaměstnanců - Vedení samostatných projektů výběrových řízení Požadavky na zaměstnance - Aktivní znalost anglického jazyka písemnou i mluvenou formou (B2+) - Znalost práce na PC (MS Office) - Spolehlivost samostatnost Co vám na oplátku nabídneme? - Finanční ohodnocení odpovídající výkonu a schopnostem - Práce umožňující osobní růst - Poukázky na sport relaxaci a kulturu - Služební telefon a notebook - Příspěvek na stravování - Odborné vzdělávání a profesní rozvoj (školení interních auditorů školení FSSC 22000 IFS BRC; školení HACCP pro pokročilé)