Models.UradPrace.Cs

Místo práce: ELECTROPOLI Czech Republic, s.r.o.-002, Liberec, Český Dub (informace o místu práce: Český Dub)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Třísměnný provoz

Mzda: 35000 - 37000 Kč

Nástup od: 18. 6. 2021

Poznámka: Pracovní náplň:- Zajistit plynulý chod práškový lakovny a aktivně se podílet se na výrobních procesech- Provádět přesun pracovníků na všech práškových lakovnách v průběhu směny k zajištění splnění výrobního plánu a priorit- Dohlížet nad obsluhou externí odvodňovací pece, identifikace materiálu před i po odvodňování, dodržování FIFO a provádět záznamy v systému AS400- Provádět a dohlížet na zaškolování operátorů na všech pracovištích práškové lakovny- Řídit provádění mezioperační kontroly a dodržování balících předpisů. Evidence neshodných kusů a provádění oprav- Dohlížet na manipulaci ze závěsovou technikou, kontrolou jejího stavu, předávaní a přejímaní z opravy a skladování- Spolupracovat s údržbou na odstranění závad vyniklých na výrobním zařízení- Provádět veškeré záznamy o odeslaném zboží do linky v systému AS400 a řídícím SW linku dle platných pracovních postupů, návodů a směrnic. Zodpovídat za jejich správnost- V případě potřeby obsluhovat VZV- Řídit přesun materiálu na linku a z linky- Zabezpečit identifikaci dílů a jejich ukládaní dle platného layoutu na všech svěřených pracovištích- Zabezpečit pořádek a dodržování BOZP ve všech svěřených prostorech- Pečovat o jakost výroby a podílet se na odstraňování příčin zmetkovitosti- Spolupracovat s kvalitou a technologií na provádění QRQC- Provádět rozjezd či výjezd linky v souladu s pokyny odborných pracovníků- V případě potřeby zastoupit operátora lakovnyJaké znalosti a dovednosti byste měli mít:- SŠ vzdělání technického směru, chemického výhodou- Zkušenosti s vedením a řízením lidí min. 2 roky (zkušenosti v oblasti automotive výhodou)- Znalost práce na PC (MS Office)- Samostatnost, spolehlivost- Chuť pracovat a učit se novým věcem- Výborné komunikační, organizační a prezentační dovednosti- Silná osobnost - schopnou vést tým, řešit problémy- Ochotu pracovat ve třísměnné/nepřetržitém provozuZaměstnanecké výhody:- Zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti- Zajímavé mzdové ohodnocení- Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje- Zaměstnanecké benefity: (25 dní dovolené, sportovní a relaxační aktivity, závodní stravování formou kantýny s dotací zaměstnavatele, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify, věrností příplatky a dovolené, vitamíny).Zaslat životopis e-mailem nebo se hlásit telefonicky.

Nabízené výhody

  • Podnikové stravování -
  • Dovolená navíc -

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Inzerující společnost

ELECTROPOLI Czech Republic, s.r.o., IČO: 62063685

Budovatelů 482, 538 43 Třemošnice - Třemošnice

Kontakt
Eva Jarošová, 731 695 124, Eva.Jarosova@electropoli.cz