Svářeč/ka 135 nebo 111 (30000 Kč)

Hledaná pozice

Místo práce: Šumperk (informace o místu práce: Šumperk)

Mzda: 25 000–30 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi čerstvý absolvent nebo i zkušený SVÁŘEČ? Hledáme oboje! Pro výrobní společnost v Šumperku, hledáme svářeče! Neváhej poslat svůj životopis a najdi práci, která bude mít smysl! * svařování 135/111, jednoduché zámečnické práce, * práce s výkresovou dokumentací * komunikace s team leaderem a supervizorem výroby * rozměrová samokontrola – dle výkresu a pomocí základních měřidel * spolupráce na neustálém zlepšování výrobního procesu

* 25 dní dovolené * 1500 docházkový bonus * dotované stravování * příležitost seberealizace * příspěvek na penzijko * příspěvky na kulturu a sport * možnost rozvoje svých dovedností a znalostí prací na složitých a komplexních celcích * jistotu stabilní dlouhodobé práce * finanční ohodnocení odpovídající odvedené práci a přístupu k ní * časovou flexibilitu při odpovědné práci * práce na dobu neurčitou * místo výkonu práce Šumperk

Požadavky na zaměstnance

* min SOU strojírenský obor výhodou * svářečské certifikáty dle EN metoda 135 a/nebo 111 pro materiály od 3 mm výše * znalost práce s výrobní dokumentací * čtení technických výkresů * pozice je vhodná pro muže, ženy, absolventy i svářeče s praxí (mzda dle zkušeností) * ochota pracovat na 2 směnný režim R/O

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více