Projektový Manažer - technologická zařízení

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Jiné výhody

Firemní benefity:
- Dovolená 5 týdnů

Požadavky na zaměstnance

Pro našeho klienta, inženýringovou společnost, jež je součástí významného průmyslového holdingu, působícího na mezinárodním trhu, zabývající se dodávkami technologických zařízení pro zpracování a využití odpadů a manipulaci s materiály, nabízíme zajímavou pracovní pozici Projektového manažera.

Co vás čeká:

* Řešení návrhů a dodávek technologických linek v oblasti zpracování odpadu a jeho následného využití. Další zaměření jsou technologické linky na dopravu, skladování a dávkování sypkých materiálů, ale i kapalných látek v těžkém průmyslu (cementárny, ocelárny, elektrárny apod.)
* Plánovat, koordinovat a řídit projekty od obchodní části až po realizaci
* Připravovat technická řešení projektů – návrhy uspořádání strojů v technologické lince, řešení návazností na ostatní technologie (detailní zpracování bude předmětem činnosti projekčních pracovníků)
* Kontrolovat časový a finanční průběh projektů
* Podílet se na zlepšování procesů – zvyšování kvality našich výrobků a služeb a zohlednění vlastního profesní rozvoje
* Kalkulace navrženého řešení a jeho technická specifikace
* Úzká spolupráce s dodavatelskými organizacemi a ostatními odděleními společnosti zejména konstrukční oddělení – možnost podílet se na vývoji vlastních zařízení

Jaké znalosti byste měli mít:

* VŠ nebo SŠ technického směru – optimálně vzdělání strojní, stavební nebo elektro
* Praxi ve vedení projektů v oblasti technologií nebo projektování technologických celků – důležité je orientovat se v problematice strojírenství nebo technologických celků, nezáleží však na tom, zda se jedná o zkušenosti jako projektant, obchodník, projektový manažer nebo konstruktér – minimální délka praxe 2 roky v případě VŠ vzdělání a minimálně 5 let v případě SŠ vzdělání
* Řidičský průkaz skupiny B
* Ochotu cestovat v ČR i zahraničí – krátkodobé služební cesty, průměrně dvakrát za měsíc
* Pečlivost, spolehlivost, schopnost týmové i samostatné práce a časová flexibilita
* Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
* Znalost anglického jazyka na úrovní B2 a vyšší (znalost německého, či dalšího jazyka výhodou)
* Znalost AutoCAD, MS Office – očekáváme schopnost vytvoření základních návrhů či úprav výkresů, tvorbu kalkulací, harmonogramů apod.

Co vám můžeme nabídnout:

* Stabilní zázemí významné české průmyslové skupiny
* Zajímavou práci na různorodých projektech
* Firemní kulturu rodinné společnosti s důrazem na vzájemnost a ochotu pomoci ostatním
* Velmi motivující platové ohodnocení
* 5 týdnů dovolené
* Místo výkonu práce: Praha – Barrandov nebo Chrudim
* Nástup dle oboustranné dohody, předpoklad 09/2021

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!