PHP vývojář, který ví, že i PHP může být sexy (50 - 90.000 Kč)

Místo práce: Brno-město (informace o místu práce: Jihomoravský kraj)

Mzda: 50000 - 90000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dobře víme, že i PHP může být sexy a dá se v něm pracovat s moderními technologiemi. Naše stávající projekty jsou postaveny na Symphony (spolu s Docrtine) a právě teď rozjíždíme jeden zbrusu nový, který od začátku pojede v PHP 8. A tak mezi sebe hledáme vývojáře, kterého PHPko (i přes všechny chyby) baví a který hledá práci, kde bude déle než jen pár měsíců.

* Tak samozřejmě bude Vaší náplní práce webový vývoj v PHP - a světe div se - hlavně v Symphony.
* Pokud ale dáváte přednost jiným frameworkům nebo je vaše srdcovka Pure PHP - určitě najdeme takovou práci, která Vás bude bavit.
* Aktuálně totiž hledáme nové kolegy do jednoho ze 3. týmů:
*- Petr a Tom se starají o SRE - tedy o to, aby naše webová platforma běžela, i když všechno ostatní vypadne. Na denní bázi tedy kromě PHP a ElasticSearch pracují např. s Dockerem.
*- David spolu se svým týmem vyvíjí náš core-prodact - webový redakční systém, ten je postavený právě na PurePHP.
*- No a většina z nás ostatních pracuje na komunitním portálu (který jsme schopný klientovi i ušít na míru) v PHP 7, Symphony a v knihovně Docrtine.
* A konečně všichni dohromady se účastníme stand-upů (kolem kulečníku - protože se nám líbil víc, než normální stůl), hrajeme fotbálek a naprostá většina z nás (hlavně šéfové) jsou blázni do motorek.

* Jsme super parta, rozumíme si spolu a právě to je hlavní "benefit", který máme proti komukoliv jinému.
* Kromě pondělí si nehrajeme na pracovní dobu. Je nám jedno kdy nebo odkud budete pracovat a pokud z nějakého důvodu preferujete IČO místo HPP, rádi Vám vyjdeme vstříc.
* Za poslední rok jsme se naučili dělat i z domova a nebráníme se tomu ani dál, takže pokud o to stojíte, můžete na home-office strávit většinu času.
* Máme 25 dní dovolené, 5 sick-days a navíc dalších 5 dní každý rok, které strávíme na vodě, na kurzu focení nebo na střelnici.
* Multisportky, (poměrně velké) slevy na cyklistické a moto potřeby a další bonusy - třeba celkem 40.000 za doporučení nového zaměstnance.

Požadavky na zaměstnance

* Nejdůležitější pro nás je, abyste zapadli, prostě si sedli s ostatními.
* Kromě toho by bylo fajn, abyste to PHP uměli - měli za sebou pár projektů a nějakou komerční praxi.
* Čím dál důležitější je pro nás chuť v se právě PHP věnovat i v budoucnu. Samozřejmě vám maximálně pomůžeme v dalším rozvoji a v budoucnu budeme rádi např. za přesah do vývoje fron-endu, ale PHP by mělo být to, čemu se budete věnovat nejvíce.
* Kromě toho snad už jen chuť potkat se s námi na pohovoru. Ať už osobním nebo online.