Fullstack vývojář GUI (Vue.js, Python)

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Mzda: 42 000–72 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme novou posilu do našeho vývojářského týmu. Práce bude různorodá a budeš mít na starosti například řešení SW úkolu pro vývoj aplikací napříč obory. Jednat se bude například o analýzu vzorků z oborů jako biologie, polovodičů, mineralogie a další. Budeš tedy programovat GUI, sběr dat a mikroskopové obrázky včetně jejich analýz. Primárně se budeš podílet na tvorbě aplikace pro ovládání elektronových mikroskopů. Technologie se kterými se zde setkáš: Vue.js, HTML/CSS/ES6+, Python, Socket.io, Webpack, v budoucnu TypeScript Náplň práce: * Návrh a tvorba GUI software pro elektronové mikroskopy * Technologie Vue,js, HTML/CSS, Python, TypeScript * Práce s API (nasazení) * Řídicí software pro nejmodernější analytická zařízení v oblasti nanotechnologií * Spolupráce s vývojářskými týmy z oblasti – elektronika, fyzika a samotný vývoj apek

* Práce v týmu kreativních lidí v mezinárodní hi-tech firmě se sídlem v Brně * Prostor pro využití nových nápadů, možnost rovnou otestovat svá řešení v laboratoři * Flexibilní pracovní doba * 5 týdnů dovolené * Sick days, dotovaná neschopenka * Systém interního vzdělávání, plně hrazený kurz angličtiny v pracovní době * Dotovaná karta Multisport nebo ActivePass, výhodný mobilní tarif * Příspěvek na penzijní připojištění * Finanční bonusy, bonusy za doporučení nových kolegů, aj. * Firemní kantýna s dotovanými obědy, bufet a dobrá káva zdarma * Zázemí pro cyklisty i jiné sportovce

Požadavky na zaměstnance

* SŠ/VŠ - obor informatika a výpočetní technika / elektrotechnika * Znalost Vue.js, znalost návrhových postupů při vývoji software * Zkušenost s návrhy uživatelského rozhraní (UI/UX) * Základní orientace a zájem v technice i přírodních vědách * Alespoň mírně pokročilá znalost AJ * *Nice to have: Python, QtQuick, HTML, CSS, JavaScript

Inzerující společnost

Jobs Contact Personal, s.r.o., IČO: 03055396

Slovákova 354/5, 602 00 Brno - Veveří

Kontakt
Tým IT