Specialista controllingu/reportingu

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude spadat do Tvé náplně práce ?

*Podílení se na rozvoji procesů controllingu/reportingu. Správa (generování/úprava/automatizace) reportů pro jednotlivá oddělení
*Analýza a zpracování požadavků na reporting zejména v oblasti obchodního a finančního controllingu
*Zpracovávat požadavky na vývoj/úpravu reportingu především z oddělení obchodu, marketingu, vymáhání pohledávek a správy insolvencí
*Spolupráce na tvorbě a úpravě kontrolních mechanismů v oblasti kvality dat, procesů a pravidel
*Provádění analýzy prodejních výsledků (hodnocení vývoje ukazatelů v čase, sledování trendů apod.)
*Vyhodnocování odchylek oproti plánu a příprava návrhu možných opatření
*Spolupráce na tvorbě predikce (forecast) a obchodních plánů
*Pravidelná komunikace a spolupráce s kolegy napříč celou společností

Jiné výhody

Co Ti mimo jiné nabízíme ?

*Pracovní smlouvu na dobu neurčitou s flexibilní pracovní dobou
*Přátelský kolektiv ve stabilní české společnosti
*Aktivní podporu od nadřízeného a všech kolegů
*Možnost kariérního i osobního růstu
*Dobrou dopravní dostupnost, v blízkosti metra Strašnická
*Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, stravenky/stravenková karta ve výši 100 Kč, 3 sick days, příspěvek na kartu Multisport a mnohé další
*Nástup možný ihned

Požadavky na zaměstnance

Baví Tě nekonečná práce s čísly? Chceš získat nové nebo rozvíjet stávající zkušenosti v oblasti controllingu? Hledat souvislosti a odpovědi na otázky v segmentu financí, především v oblasti obchodu?

Tuto příležitost najdeš právě teď u nás!
Hledáme kolegyni/kolegu, kterému dáme prostor pro seberealizaci a samostatnou práci, která mu přinese možnost aktivně se podílet na úspěchu a rozvoji společnosti.

Co se Ti bude hodit?

*SŠ/VŠ vzdělání, ekonomického případně technického směru je výhodou
*Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
*Nutnost pokročilé znalosti MS Excel a znalost Power-Pivot/-Query je velkou výhodou
*Nutnost alespoň mírně pokročilé znalosti databází a schopnost tvorby SQL dotazů je velkou výhodou
*Samostatnost, zodpovědnost a pečlivost při zpracovávání zadané agendy
*Analytické a logické myšlení, iniciativní přístup
*Spolehlivost a smysl pro detail
*Uvažování v souvislostech, kdy se dovedeš podívat na věci v širším kontextu