Models.UradPrace.Cs

Místo práce: Office Centre Korunní s.r.o. - 001, Hlavní město Praha, Praha (informace o místu práce: Praha)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 55000 Kč

Nástup od: 1. 11. 2021

Poznámka: Náplň práce: - Organizace technologického zapojení elektrických přijímacích zařízení a správného provozu elektrických zařízení. Vypracování a schválení pokynů pro technologickou údržbu při komplexních pracích a provozu elektrických zařízení. Provádění školení a certifikace personálu pro přístup k provozu a údržbě zařízení, včetně těch, která pracují pod napětím.- Organizace servisní údržby elektrických zařízení. Vypracování harmonogramu a pořadí implementace servisní údržby v souladu s provozním plánem.- Školení personálu o bezpečnosti při práci s elektrickým zařízením.- Analýza účinnosti používání různých typů elektrických zařízení, zohlednění spotřeby elektřiny za účelem snížení spotřeby energie, zavedením energeticky účinného zařízení a metod úspory spotřeby elektřiny. Implementace progresivních metod provozu zařízení a měření spotřeby elektřiny.- Návrh komplexních systémů technologických připojení energetických zařízení v systému AutoCAD. Zavadění potřebných inženýrských změn na požadavků klientaPožadavky:o Zkušenosti prace v systému AutoCADo Aktivní ruština písmem a slovem v oboru, znalost angličtiny (min Intermidiate)o Praxe v oblasti Elektroenergetiky min 10 leto VŠ vzdělání na bakalářské úrovni v oboru Elektroenergetika nebo podobně (nostrifikace v ČR je podmínkou)o ŘP sk. B, aktivní řidičPrvotní kontakt: dáváme přednost zasílání životopisu e-mailem na administrativa2017@email.cz

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: VŠ Bakalářské

Inzerující společnost

Office Centre Korunní s.r.o., IČO: 27398366

Praha 10, Vinohrady, Korunní 810/104, objekt G, PSČ 101 00, Česká republika, OCIS_Statní

Kontakt
Sergej Cybin, 608 320 848, administrativa2017@email.cz

Další nabídky práce

Práce v oboru: Technika, rozvoj

Lokality: Praha

Zdroj nabídky:

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Jak si zvýšit důchod, když při jeho čerpání pracujete? Jak funguje takzvaná práce na procenta?...více

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více