Models.UradPrace.Cs

Místo práce: Raeder & Falge s.r.o., Litoměřice, Lovosice (informace o místu práce: Lovosice)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 40000 - 45000 Kč

Nástup od: 1. 1. 2022

Poznámka: Náplň práce:Zajišťování organizace staveniště a řízení provozu na němKoordinace podřízených mistrů, dělníků a ostatních účastníků výstavby objektů a technologických částíOperativní řešení organizačních a provozních problémů stavbyZajišťování dodržování stanovených technických postupů a zabezpečení stanovených ekonomických parametrůSpolupráce s technickým dozorem investora, s koordinátorem BOZP a státními kontrolními orgányVedení stavebního deníků a příslušné dokumentace, spolupráce s oddělením přípravy stavebKoordinace a operativní řízení nasazení potřebné stavební mechanizaceZajišťování podkladů pro odměňování pracovníků, provádění prvotních personálních úkonů, vedení pracovního týmuZajišťuje přejímku provedených prací či díla objednatele ve stavu a termínech odpovídající smluvním požadavkům včetně příslušné dokumentaceZodpovědnost a dohled nad dodržováním v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravíZajišťování míst pro shromaždiště odpadů a jejich evidence dle legislativních požadavkůKompletní archivace ukončeného stavebního díla Požadujeme:Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou nejlépe stavebního či technického směruPraxe na obdobné pozici minimálně 5 letZnalost čtení ve stavebních výkresech a dokumentaci, znalost technologických postupůZnalost bezpečnostních předpisůŘidičské oprávnění skupiny B podmínkouPC znalosti: MS Word - středně pokročilý, MS Excel - středně pokročilý, MS Powerpoint - středně pokročilýDobré komunikační, argumentační a vyjednávací schopnostiPraxe ve vedení pracovního kolektivuPracovitost, zodpovědnost, ochotu se učit novým věcem. Nabízíme:Pracovní smlouvu s možným nástupem ihned či dle domluvy, na plný úvazek, na dobu neurčitouMísto výkonu práce Lovosice - sídlo firmy + stavby zaměstnavatele v ČR. Výše nástupní hrubé mzdy bude stanovena dohodou při osobním pohovoru s ohledem na dosaženou praxi a zkušenosti.Zaměstnanecké výhody:Firemní stravování zdarma, služební mobilní telefon, notebook, služební automobil.Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky.

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: ÚSV s maturitou

Inzerující společnost

Raeder & Falge s.r.o., IČO: 28714989

Pařížská 1323/2, 400 01 Ústí nad Labem - Ústí nad Labem-centrum

Kontakt
Petra Mazancová, asistentka ředitelky, 725 507 804, mazancova@raeder-falge.cz

Další nabídky práce

Práce v oboru: Technika, rozvoj

Lokality: Lovosice

Zdroj nabídky:

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Jak si zvýšit důchod, když při jeho čerpání pracujete? Jak funguje takzvaná práce na procenta?...více

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více