Instalatér v Holandsku - 2736 € v hrubém - s ubytováním

Hledaná pozice

Místo práce: Utrecht

Mzda: 2736 EUR za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Si připraven na novou výzvu a máš zájem slušně si vydělat?
Zajímá tě objevování nových míst a kultur?
Chceš se stát členem pevného týmu s kolegy ze Slovenska a Čech?
Pokud ano, tak toto volné místo je možná právě pro Tebe!

Pro lídra na trhu dočasného bydlení v Nizozemsku hledáme instalatéry.
Stavby společnosti jsou rychlé, modulární a kruhové: bydlení je postaveno v továrně a umístěno na pozemku a po použití rozebráno a znovu použito. Společnost je v soukromém vlastnictví a má projekty po celé Evropě a dokonce i mimo Evropu. Pro jejich výrobní závod v centru Nizozemska (poblíž Utrechtu) hledáme zkušené instalatéry.

Hledáme kvalifikované pracovníky, kteří by se zavázali odpracovat minimálně 40 - 45 hodin práce týdně.

Pracovní doba bude:
• Pondělí - pátek od 7:00 do 17:00 (včetně přestávek).
• Pro tuto pozici musíte být připraveni často pracovat přesčas.

Jako instalatér budete povinný:
• Provádět instalatérské práce v modulárních budovách
• Montáže (a opravy) sanitárních, topných zařízení, potrubí a kanalizací
• Detekce a řešení problémů týkajících se instalatérských prací

Jiné výhody

Co nabízíme:
• měsíční plat za 40 hodin: 1 925 € v čistém (nebo 445 € za týden)
• měsíční plat za 45 hodin: 2 160 € v čistém (nebo 500 € za týden)
• uzavření smlouvy na dobu šesti měsíců s možností prodloužení
• Příjemné pracovní a životní prostředí
• Dobré sekundární podmínky (SNF certifikované bydlení, zdravotní a úrazové pojištění
zahrnuta)
• Možnost účastnit se vzdělávacích a rozvojových programů
• Profesionální pracovní zařízení a nářadí
• náklady, které si platí zaměstnanec, jsou strava a doprava do práce!

Požadavky na zaměstnance

Osobnostní předpoklady a dovednosti:
• Prokazatelné zkušenosti s instalatérskými pracemi
• Ovládání anglického a / nebo německého jazyka
• Držitel řidičského průkazu B
• Držitel licence na vysokozdvižný vozík
• Flexibilní přístup k pracovním činnostem
• Znalosti předpisů v oblasti bezpečnosti, ochrany zdraví a životního prostředí
• Ochota pracovat ve večerních a víkendových směnách
• Znalost materiálů a nástrojů
• Ochotný, sociální a podnikavý