Referent zákaznického servisu s NJ - super benefity, moderní prostředí

Místo práce: Český Těšín (informace o místu práce: Český Těšín)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

denní emailová a telefonní komunikace v německém jazyce
denní komunikace s kolegy napříč firmou
péče o přidělené portfolio zákazníků
příprava cenových nabídek
zápis a správa zakázek
příprava smluv

Jiné výhody

HPP ve stabilní české výrobní společnosti
Kvartální odměni, roční odměny, podíl na HV
Osobní ohohodhocení
Jazykové kurzy zdarma
Pružná pracovní doba 7,5 hod.
Moderní pracoviště
Odpočinkové zóny
Příspěvek na stravování, závodní stravování - výběr z 5 jídel
Propacené přesčasy 50%
Dovolená 22 dní
Zdarma cvičení FyzioFit, služby psychoterapeuta
Tembuldingy a firemní akce
Příspěvek na penzijní připojištění
5 tis. k narození dítěte
možnost nástupu ihned

Požadavky na zaměstnance

Domluvíš se německy? Jsi čerstvý absolvent nebo už za sebou nějakou praxi v administrativě či máš zkušenosti ze zahraničí? Rozšiřujeme tým referentů ve výrobní společnost v Českém Těšíně. Máme pro Vás zajímavou nabídku s množstvím atraktivních benefitů, čtěte dále..

SŠ/VŠ vzdělání
Německý jazyk na úrovni B2
Praxe na obdobné pozice - velkou výhodou, nikoliv podmínkou (pozice je vhodná i pro absolventy)
Komunikativnost, dynamičnost, smysl pro detail