Technik ICT Praha, ČR

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Co budete dělat?

• Spolupracovat na realizaci zakázek zejména v následujících oblastech:
◦Datové a komunikační sítě (LAN, WAN)
◦Konvergované B2B služby telekomunikačních operátorů (data + hlas)
◦Systémy chytrých budov (CCTV, ACS, EZS, apod.)
• Spolupracovat na tvorbě technických řešení pro zákazníky.
• Konfigurovat a připravovat aktivní prvky pro instalaci.
• Provádět instalaci a oživování aktivních prvků u zákazníků.
• Spolupracovat se zákazníky při uvádění do provozu a dále je v případě potřeby podporovat.
• Komunikovat se zákazníky
• Spolupracovat a vzájemně se podporovat s kolegy z týmu techniků

Co byste měli mít/znát/umět:
• SŠ/VŠ se zaměřením na IT/telekomunikace, případně na elektrotechniku
• Přehled v oblasti datových sítí, VoIP, telekomunikačních sítí – výhodou
• Průmyslová certifikace v oblasti datových sítí - výhodou
• Praxe v oboru výhodou, ale rádi uvítáme i absolventa s krátkou praxí při studiu
• Vyhlášku 50/1978 Sb. § 6 – pracovníci pro samostatnou činnost - výhodou
• ŘP sk. B – aktivní řidič – časté cesty po Čechách i na Moravu
• MS Office
• AJ – mírně pokročilý
• Chuť se učit a hledat nová řešení

Co získáte v případě spolupráce?
• Možnost zapojit se do unikátních projektů za renomovanou českou společnost s dlouholetou tradicí
• Prostor a šanci rozvíjet své dovednosti a zkušenosti
• Kvalitní notebook, služební telefon, a pokud budete potřebovat někam jet, využijete služební auto (můžete i pro soukromé účely).
• 5 týdnů dovolené a 2 dny zdravotního volna navíc
• Stravenky
• Široká škála dalších benefitů je u nás samozřejmostí (např. příspěvek na sportovní aktivity, odměna za doporučení zaměstnance, a další na http://www.vegacom.cz/kariera)