OBCHODNÍ REFERENTKA - práce pro ZTP, ID

Hledaná pozice

Místo práce: Kolín (informace o místu práce: Kolín)

Mzda: 14 000–20 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

HLEDÁME POSILU DO NAŠEHO TÝMU PEČLIVOU A KOMUNIKATIVNÍ ŽENU, KTERÁ RÁDA TELEFONUJE A JEDNÁ SE ZÁKAZNÍKY. PRÁCE PRO ZTP / ID Jsme česká obchodně montážní firma, která se specializuje na průmyslové vytápění a vzduchotechniku. Posilujeme naše zákaznické oddělení a hledáme komunikačně zdatnou ženu, která bude podporou pro obchodní tým a "spojkou" pro naše zákazníky. Toto místo je vyhrazeno pro osobu se zdravotním postižením. CO BUDETE DĚLAT? Každý obchodník má v naší firmě asistenta, který pro něj zjišťuje informace, aby obchodník mohl být v terénu. Tato pozice je pro obchodníka z Čech, konkrétně z Kolína. Vzhledem k tomu, že v Kolíně nemáme pobočku, obchodník pracuje z domu a potenciální kandidát z Kolína a okolí by tedy pracoval formou home-office. Asistent může být i z Brna , kde máme centrálu, v tom případ by pracoval v kanceláři v Brně. Po zapracování je možná částečná práce z domu. • Asistent pracuje s databází stavebních projektů v ČR a na internetu a po telefonu zjišťuje dodatečné informace a připravuje je pro obchodníka, který následně kontaktuje zákazníka a posílá nabídky. • Je to jednoduchá administrativní práce, ale je důležitá komunikativnost a dobré vyjadřovací schopnosti. • Asistent dostane notebook, telefon a přístup do databáze stavebních projektů. Bude proškolen a po celou dobu práce je mu k dispozici člověk, který mu v případě potřeby poradí. • Budete komunikovat denně po telefonu s investory, generálními dodavateli, architekty • dohledáváte informace na Googlu týkající se konkrétních projektů (tj. co se bude stavět, která montážní firma má na starosti, kdo bude stavbu realizovat, zda bude na stavbě naše zařízení atd.) • pracujete s našim SW, který monitoruje stavební projekty v rámci ČR, zapisujete informace do systému a komunikujete o projektech a potenciálních zakázkách s obchodníkem • připravujete podklady pro obchodníka

CO VÁM CHCEME POSKYTNOUT? • 5 dnů zdravotního volna, stravenky v hodnotě 100,- Kč • zaškolení a odborné vedení po dobu práce máte zajištěné • pracovní dobu: 6 hod/den, 1 směna (zkrácený úvazek - 30 hod/týden) • pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok s možností prodloužení • mzdu: fix od 14.000,- Kč dle praxe a zkušeností + odměny (za výsledky firmy, mimořádnou práci, výkony, loajalitu) • termín nástupu: od ledna - února 2021 • pracoviště: Brno-Řečkovice, nebo home-office, bude-li kandidát z okolí Kolína • určeno pro (ID I.-III.st.)

Požadavky na zaměstnance

CO OD VÁS OČEKÁVÁME? • SOU/SŠ vzdělání • znalost práce na PC – MS Word, Excel, Internet • výhodou praxe v oblasti komunikace se zákazníky, zákaznického servisu • hledáme komunikativního člověka, který se nebojí telefonovat