.NET Team leader - vývoj mobilní aplikace, HPP, tým v Praze

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máme v plánu postavit zcela nový tým a hledáme nového Team Leadera. Bude vykonávat pozici technického leadra (zodpovědnost za samotný produkt a jeho funčnost aj.), mentora a komunikátora (prostředník mezi businessem a vývojovým týmem).
Půjde o vývoj mobilní aplikace, která funguje na proincipu George v České Spořitelně. Vývoj bude probíhat v .NET core a celkově bude mít tým 9 členů - 3 .NET vývojáři, 3 Flutter vývojáři, 2 testeři a vy.
Jak bude vypadat Vaše náplň práce?
✅ Je nezbytné, abyste skvěle rozumněl samotnému produktu a byl jste schopen navrhovat změny v rámci produktu tak, aby vyhovoval požadavkům a funkčnosti
✅ Budete rozhodovat o metodice a stylu práce
✅ Budete mít na starost přidělování jednotlivých rolí novým kolegům a s tím souvisí i samotný výběr nových kolegů
✅ Bude důležité, abyste povzbuzoval tým ke spolupráci s ostatními týmy ve společnosti a vzájemné provázanosti
✅ Budete spolupracovat s ostatními vedoucími týmu. Neustále budete vylepšovat, jak tým pracuje, hledat mezery a chyby v zavedených procesech
✅ Zajistíte transparentnost týmu - rozhodujete o nástrojích a postupech ke sledování práce a pokroku

Jiné výhody

✔ Motivace ročních bonusů
✔ 5 týdnů placené dovolené
✔ 5 dnů Osobního volna
✔ Stravné
✔ Příspěvek do důchodového systému
✔ Možné zahraniční pracovní cesty
✔ Notebook
✔ Až dva 24 ″ monitory, ergonomická klávesnice
✔ Smartphone - iPhone nebo Samsung
✔ Čaj zdarma, dotovaná káva, ovoce zdarma v pondělí a ve středu
✔ Relaxační místnost a herna
✔ Technická školení a certifikáty dle vašeho výběru
✔ Účast na místních a zahraničních konferencích
✔ Soft-skills a manažerská školení
✔ Bonusy za program doporučení
✔ Věrnostní bonus

Požadavky na zaměstnance

Najde se v Praze nebo v okolí zkušený .NET vývojář, který má rovněž zkušenosti s vedením týmu? Přidej se do nově vznikajícího týmu, který bude pracovat s .NET core technologiemi a bude mít na starost vývoj mobilní aplikace. A třešnička na dortu -> budeš si sám vybírat kolegy do týmu.

Co od Vás očekáváme?
✔ Prokázaná odborná praxe na obdobné pracovní pozici
✔ Osvědčené schopnosti týmových hráčů (praktické zkušenosti z práce na týmovém projektu)
✔ Silné mezilidské dovednosti, vyjednávací schopnosti, pozitivní přístup, empatie
✔ Silný smysl pro osobní odpovědnost
✔ Vynikající verbální a písemné komunikační dovednosti, organizační schopnosti
✔ Perfektní znalost software development life cycle
✔ Porozumění platformě .NET Core a C#
✔ Plynulá a komunikativní angličtina - nejméně úroveň B2, pravidelná komunikace s managementem
✔ Pokročilá čeština nebo slovenština - denní komunikace s kolegy