Vedoucí marketingu / Ředitel marketingu

Hledaná pozice

Místo práce: Paskov (informace o místu práce: Paskov)

Mzda: 50 000–80 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úspěšná výrobní firma hledá novou posilu svého marketingového týmu. Z důvodu rozšíření obchodních aktivit a cílů, hledáme do našeho marketingového týmu zkušenou posilu na pozici VEDOUCÍ MARKETINGU / ŘEDITEL MARKETINGU. Základem vaší práce bude vedení marketingového týmu, kde jsou specialisté, online manažerka a grafik. Budete se starat o strategii kampaní, ale budete mít i možnost mluvit do produktů a zlepšovat jejich vlastnosti i jejich pochopení našimi klienty. Můžete se podílet i na návrhu realizaci nových výrobků, které plánujeme do budoucna. Týmová práce je nade vše, proto investujeme nejen do moderních technologií, ale i do zázemí a vzdělávání zaměstnanců. Sázíme na inovaci, jistotu a stabilitu rodinné firmy. Co bude vaší náplní práce? • Plánování a realizace strategií a marketingových kampaní • Spolupodílení se na tvorbě a propagaci jednotlivých produktových řad • Řízení také po stránce personální (marketingoví specialisté, grafik, on-line marketingový manažer, externí specialisté) • Správa budgetu určeného pro marketingové účely v řádech miliónů Kč • Komunikace napříč celou firmou, s manažery jiných oddělení a s majitelem firmy • Spolupráce na mezinárodních projektech • Zodpovědnost za rozvoj webových stránek (forma i obsah) • Orientace na klienta, nikoliv na marketingové nástroje • Cestování (hlavně v době zaučení) - osobní poznání zákazníků a trhu

• Zodpovědnou práci, která má smysl, na hlavní pracovní poměr • Pružnou pracovní dobu - pevný čas od 9.00 do 14.00 • Prostor pro vlastní nápady a inovace, možnost samostatně realizovat vlastní projekty • Až 5 týdnů dovolené (v rámci bonusového programu) • Roční bonusy • Firemní notebook a telefon • Obědy na pracovišti • Příspěvek na penzijní připojištění • Příspěvek na dojíždění dle vzdálenosti bydliště • Podporujeme rozvoj, individuální vzdělávání a mentoring • Firemní akce (kulturní akce, den otevřených dveří, vánoční večírek aj.)

Požadavky na zaměstnance

• Vzdělání: VŠ • Relevantní pracovní zkušenosti minimálně 2 roky na obdobné pozici (výhodou pak v produktové oblasti marketingu) • Znalost cizího jazyka: AJ komunikativně, další jazyky výhodou • Dobré organizační schopnosti a koncepční myšlení • Samostatnost, aktivní přístup a orientace na výsledek • Být kreativní, mít vlastní nápady, umět zadat práci grafikovi. • Pokročilá práce s MS Excell, Powerpoint a Word • Dobré komunikační a organizační dovednosti • Kreativní myšlení