HR specialista na vzdělávání a nábor

Místo práce: Nové Hrady (informace o místu práce: Nové Hrady)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

sestavení "matice školícího procesu ve společnosti" spolu s HR manažerem
koordinace jednotlivých školení a komunikace s agenturami zajišťující vzdělávací kurzy
denní komunikace s německými kolegy a jejich podporu v oddělení HR
školení nových a stávajících zaměstnanců
příslušnou dokumentaci zaměstnaneckých složek
vedení docházky zaměstnanců v interním systému
nábory (spíše nárazová záležitost)

Jiné výhody

na mzdě se dohodneme s ohledem na Vaše předchozí zkušenosti
5 týdnů dovolené
flexibilní pracovní doba
roční bonus ve výši až 60% z měsíční mzdy sjednané k prosinci daného roku
čtvrtletní odměny
pravidelné roční úpravy mezd
stravenky ve výši 90 Kč/odpracovaný den
příspěvek na penzijní připojištění ve výši 500 Kč/měsíčně, nárok vzniká po zkušební době
každých 5 let pracovního poměru odměna za pracovní výročí ve výši 10.000 Kč
jazykové kurzy na pracovišti a v pracovní době
káva a čaj na pracovišti zdarma
firemní a teambuildingy

Požadavky na zaměstnance

Máte zkušenosti s řízením lidských zdrojů a chcete si rozšířit své znalosti v oboru v oblasti vzdělávání zaměstnanců a zároveň mít i nadále možnost podílet se na kompletním náborovém procesu?
V tom případě určitě čtěte dál.
Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost sídlící v jižních Čechách poblíž Nových Hradů, hledáme nového kolegu do tříčlenného HR týmu.
Pokud už máte za sebou nějaké zkušenosti v odvětví personalistky a chcete je dále rozvíjet, určitě nám dejte o sobě vědět.

minimálně SŠ s maturitou
zkušenosti na administrativní či HR pozici
AJ či NJ na komunikativní úrovni
proaktivní přístup a organizační dovednosti
profesionální vystupování
ŘP B

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více