Projekt manažer/Vedoucí stavby

Hledaná pozice

Místo práce: Ostrava (informace o místu práce: Ostrava)

Mzda: 40 000–50 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte znalosti a zkušenosti pro práci projektového manažera v elektromontážní společnosti? Chcete pracovat v zavedené a úspěšné firmě, jejíž působnost se nevztahuje pouze na Českou republiku, ale která je známá i v zahraničí? Máte chuť podílet se na významných projektech? Náplň práce: • spolupráce při vypracování nabídky • návrh technického řešení ve spolupráci s projektantem • zpracování harmonogramu a kontrola termínů plnění • komplexní řízení projektu po ekonomické a technické stránce • interní spolupráce: s technologem, projektantem • externí spolupráce: se zadavatelem poptávky, investorem a subdodavateli • aktivní telefonická, písemná i osobní komunikace se zákazníky • prosazování kvality práce a produktů s požadavky systému jakosti • plnění dalších úkolů v souladu se svěřeným druhem práce a dle pokynů nadřízeného

• profesionální přístup • práci na plný úvazek • technické zázemí • přátelský kolektiv • nové zkušenosti v oboru • práci na tuzemských i zahraničních projektech • automobil, telefon, notebook • poskytování jazykových kurzů • další odborné vzdělávání • stravenky v hodnotě 85 Kč (vše hradí zaměstnavatel)

Požadavky na zaměstnance

• znalost nástrojů projektového řízení, schopnost uplatňovat je v praxi • zkušenosti s vedením týmu • zkušenosti s vedením obchodních jednání • MS Office, MS Project, AutoCAD - uživatelsky • min. vzdělání – ÚSO – obor elektro • anglický jazyk, příp. německý • řidičský průkaz sk. B • flexibilita (pracovní doba, služební cesty) • místo výkonu práce: OSTRAVA • datum nástupu: po domluvě

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více