HR ředitel - výrobní firma

Hledaná pozice

Místo práce: Zlín (informace o místu práce: Zlín)

Mzda: 80 000–120 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, silnou a rostoucí společnost působící v oblasti vývoje a výroby, obsazujeme ve Zlínském kraji strategickou pozici HR ředitele. Hledáme člověka, který přinese zkušenosti z pozice HR ředitele ve větší výrobní firmě. Jaké budou vaše zodpovědnosti: ▪ implementace, centralizace a řízení všech personálních a mzdových procesů ▪ budování a vedení týmu cca 10 podřízených a úzká spolupráce s nimi ▪ strategické plánování, podílení se na přípravě rozpočtů, HR projektů atd. ▪ motivace zaměstnanců a budování značky zaměstnavatele ▪ nábory nových zaměstnanců na klíčové pozice ▪ dohled nad personální administrativou a pracovně právní legislativou ▪ komunikace s úřady a dalšími orgány, účast na kolektivním vyjednávání ▪ spolupráce na přípravě ročního obchodního plánu závodu a jeho kvartální aktualizace ▪ a samozřejmě budete součástí vedení společnosti a zároveň důležitým partnerem generálnímu řediteli

Co můžete získat: ▪ jedinečnou příležitost být u implementace nové HR koncepce ▪ velký prostor pro vlastní iniciativu a odpovědnost ▪ velmi zajímavé finanční ohodnocení a benefity odpovídající významu této pozice Nástup: dle dohody

Požadavky na zaměstnance

Jste pro nás vhodným uchazečem, pokud: ▪ máte alespoň 5 let zkušeností s vedením personálního oddělení ve větší výrobní firmě ▪ jste silná a dynamická osobnost zaměřená především na strategické řízení a nastavení procesů ▪ chápete přínos své práce pro zaměstnance a výsledky celé společnosti ▪ díky své osobnosti umíte vést tým i povzbudit a motivovat své kolegy ▪ se nebojíte změny a odpovědnosti a přemýšlíte koncepčně ▪ dokážete strategicky a koncepčně přemýšlet ▪ se orientujete v pracovně právní legislativě a máte zkušenosti s kolektivním vyjednáváním ▪ dokážete vést jednání v angličtině

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více