Mistr výroby - nástup až 35.000,-Kč, možnost kariérního růstu

Místo práce: Olbramovice (informace o místu práce: Olbramovice)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přeberete zakázku od výrobního ředitele
Vytvoříte plán výroby
Nadefinujete potřebný materiál vč. tvorby kusovníků
Načrtnete časový plán
Rozdělíte práci svým podřízeným (2 pánové na pile, 2 na ochraňováku, 1 kolega na laseru)
Kontrolujete práci svých podřízených, komunikujete s nimi a předáváte jim informace o průběhu zakázky a plánech, aby i oni měli přehled o tom, jak se celá zakázka vyvíjí
Úzce spolupracujete s výrobní ředitelem a pravidelně komunikujete také s managementem společnosti

Jiné výhody

Atraktivní mzdové ohodnocení
Dotované stravování v areálu společnosti
Seberealizaci v rozvíjející se společnosti s mezinárodním přesahem
Plnou podporu vedení pro vaše nápady
Možnost kariérního růstu

Požadavky na zaměstnance

Jste dynamický člověk, kterému nechybí drive a ideálně také zkušenost z výrobní společnosti?
Troufnete si na to plánovat směny a řídit práci menší skupiny pracovníků ve výrobě?
Chcete být pravou rukou vedoucího výroby?
Pak hledáme právě Vás!
Tradiční český výrobce a dodavatel zemědělských strojů, společnost s rodinnou kulturou a lidským přístupem, kde si váží svých zaměstnanců a společnými silami neustále posouvají věci kupředu.
Tak by se dal ve zkratce popsat náš přední klient.
Společnost byla nedávno odkoupena novými majiteli a postupně se obléká do nového, slušivějšího kabátu. Otevírá se inovacím a zefektivňováním veškerých procesů. A v neposlední řadě se aktivně zajímá o spokojenost svých zaměstnanců.
Do svého zavedeného kruhu zhruba 60ti zamětnanců nyní hledáme novou posilu. Ideálně zkušeného Výrobního mistra, který vnese do naší zaběhlé výroby závan čerstvého vzduchu a nové nápady.

SŠ technického směru
Logické myšlení (plánování výroby, kapacitní výpočty, výpočet využití strojů)
Znalost práce na PC (Word, Excel)
Schopnost řídit a motivovat podřízené zaměstnance
Praxe v automotive výhodou, ne však podmínkou

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Přidáme vám na spoření, ať máte v důchodu víc. Proč zaměstnanci nemají zájem?

Na nabídky zaměstnavatelů, kteří poskytují příspěvek na penzijní spoření, řada lidí nereaguje....více

Důchodová reforma má zelenou. Dvanáct změn, které schválila vláda

Věk odchodu do důchodu se zvýší. Růst penzí zpomalí, ale stoupne minimální důchod. Manželé...více

Čas na daňové přiznání končí. Návody, změny a časté chyby

Co je letos jinak? Jaké slevy se dají využít? Do kdy je potřeba odevzdat přehledy OSVČ?...více