Zkušený vedoucí údržby – JEN VY a stroje, žádná zdopovědnost za lidi

Hledaná pozice

Místo práce: Kaplice (informace o místu práce: Kaplice)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajištění technické podpory výroby v oblasti technologických zařízení
Zodpovědnost za montáž a uvádění technologických celků do provozu
Spolurozhodování o investicích do nových strojních zařízení
Rozhodování o tom, zda stroj opravit či raději zainvestovat do nového zařízení
Kontrola průběhu zkušebních provozů strojů a zařízení a jejich přebírání do trvalého provozu
Komunikace s úřady a revizními techniky s ohledem na uvádění nových investic do provozu, úzká spolupráce s dodavateli
Zajištění nestandardních oprav
Dohled nad prováděním pravidelné údržby a svépomocných oprav
Optimalizace strojního vybavení s ohledem na zvyšování kvality a výkonu
Spolupráce s kolegy v Čechách a v Rakousku

Různorodou a perspektivní práci, kde se rozhodně nebudete nudit.
Na mzdě se domluvíme. Pokud si vybereme právě vás, určitě nebudeme lakomí. ?
Pokud přijdete se zlepšovacími návrhy finanční odměna vás nemine
Prémie od nás získáte i za svědomitě odpracovanou dobu
Podpoříme vás v dalším vzdělávání – ať už v odborném, či v rozvoji vašich jazykových dovedností
I vaše chuťové buňky si přijdou na své – přispějeme vám totiž na stravování v naší jídelně
Poskytneme vám týden dovolené navíc a k tomu flexibilní pracovní dobu
Nejste-li místní, přispějeme vám na dojíždění
Přispíváme také na životní pojištění, penzijní spoření, na dětské tábory, sportovní akce, očkování atd.

Požadavky na zaměstnance

Zajímají vás nové technologie, moderní stroje a zařízení?
Cítíte se v oblasti údržby a montáže strojů jako ryba ve vodě, ale zodpovědnost za vaše podřízené vás ochuzuje o čas, který by se dal strávit mnohem záživnějšími činnostmi?
Pro našeho klienta, mezinárodní nonautomotive výrobní společnost, hledáme člověka, kterému nechybí letité zkušenosti v oblasti údržby a montáže strojních zařízení a rád by se v kariéře posunul o krůček kupředu či trošku jiným směrem.
Možná už máte dost zodpovědnosti za své podřízené a lákají vás spíše technické stránky věci, jako možnosti nových technologií, limity strojů, řešení a spolurozhodování o nových investicích, ale zároveň také zodpovědnost za údržbu stávajících zařízení či zavádění nových strojů do výroby?
V tom případě čtěte dál. ?

SŠ/VŠ technického směru
Znalost čtení výkresové dokumentace
Znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni
Praxe na obdobné pozici a zkušenosti s TPM výhodou
Znalost MS Office
Spolehlivost, svědomitost, technické myšlení
Celkový přehled s těžištěm na cíl výrobního procesu