Specialista prodeje pro ČR

Místo práce: Svoboda nad Úpou (informace o místu práce: Svoboda nad Úpou)

Mzda: 190 Kč/hodinu

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovné a komunikativní pracovníky, pro správu obchodního oddělení. Jsme stabilní společnost s dlouholetou tradicí zaměřená na papírovou výrobu. Nástup – po dohodě, ale rádi Tě mezi sebe přijmeme co nejdříve Jaká práce na Tebe čeká? • Denní kontakt se zákazníky, nabízení zboží a výrobků • Poskytování kvalifikovaného poradenství pro naše obchodní partnery • Vedení obchodní dokumentace • Přijímání zakázek a jejich vyřizovaní – včetně zajištění dopravy a dojednávání termínů dodání • Tvorba a kalkulace cen • Vedení evidence zákazníků, vyhledávání a uzavírání obchodních příležitostí

Určitě Tě zajímá, co Ti za Tvé schopnosti a dovednosti nabízíme my! • U nás můžeš očekávat základní nástupní mzdu 190,-/hod. + provize z tvého prodeje, které jsou neomezené • Po zapracování se ti částka navýší! • Očekávej pružnou pracovní dobu, avšak týdně pracuješ pouze 37,5h • 5 týdnů dovolené, závodní stravování a stravenky jsou u nás základ • Poukázky na zdravotní péči – chceme, abys byl v kondici  • Budeme rádi, když se u nás budeš kariérně rozvíjet! • Začátků se bát nemusíš, vše Tě rádi naučíme Chceš se k nám přidat a být součástí našeho týmu? Neváhej a zašli nám svůj životopis! Rádi se s tebou seznámíme na první osobní schůzce, která proběhne v Hradci Králové, pracovat budeš ale ve Svobodě nad Úpou.

Požadavky na zaměstnance

Co by Ti nemělo chybět? • Středoškolské vzdělání s maturitou • Anglický jazyk nebo jiný cizí jazyk – výhodou • Znalost práce na PC, MS Office, SAP (výhodou, nikoliv podmínkou) • Ochota učit se novým věcem • Odolnost vůči stresu • Řidičský průkaz sk. B – budeš jezdit nejen na obchodní jednání

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více