Kastelán / kastelánka - Zámek Nelahozeves

Místo práce: Zámek Nelahozeves (informace o místu práce: Středočeský kraj)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• odpovědnost za provoz a správu svěřené nemovitosti: údržba, ostraha, muzeum, eventy, obchod, festivaly atd.
• příprava plánů údržby, organizace a zajištění chodu údržby objektu v součinnosti s Ředitelem správy nemovitostí
• zajištění technické podpory pro společenské akce v objektu
• dohled nad stavebně-technickým a provozním stavem budovy, včetně dodržení všech legislativních požadavků a návrhů na nezbytná opatření k dosažení bezpečného a efektivního provozu budovy
• spolupráce s týmem Lobkowiczkých sbírek při koordinaci návštěvníků a zajištění péče o sbírkové předměty
• vedení malého týmu lidí a úzká spolupráce s týmem centrální kanceláře v Praze, k zajištění rozvoje zámku a obchodních příležitostí

Jiné výhody

• 5 týdnů placeného volna ročně
• roční bonus
• 20 Home Office ročně
• stravenky, Multisport karta
• slevy na všechny interní produkty a služby
• příspěvek na jazykové vzdělávání
• práce na plný úvazek v přátelském a rodinném prostředím
• atraktivní místo výkonu práce – zámek Nelahozeves
• služební vůz
• možnost služebního bytu v bezprostřední blízkosti zámku

Požadavky na zaměstnance

• minimálně 3–5 let zkušeností na obdobné pozici
• schopnost vést a motivovat malý tým zaměstnanců
• plynulá znalost českého a anglického jazyka
• schopnost zaměřit se na detail a schopnost aktivně řešit problémy
• schopnost efektivního výkonu pod tlakem
• ochota pracovat fyzicky
• znalosti v technických oborech, v oblasti údržby a provozu budov
• zkušenosti s pořádáním akcí
• silné vyjednávací, organizační a komunikační schopnosti
• profesionalita (diskrétnost, týmový duch, diplomacie, příjemné vystupování)
• dovednost v oblasti návštěvnických služeb, péče o klienty, zákazníky a širokou veřejnost
• výborná znalost MS Office
• řidičský průkaz skup. B