Software Engineer (Ref. č.: SESK2307)

Softvérový inžinier, C programátor, C++ programátor, Javascript programátor

Místo práce:

Druh pracovního poměru: plný úväzok, živnosť

Termín nástupu: 1.8.2023

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naša dynamicky sa rozvíjajúca medzinárodná spoločnosť hľadá nového kolegu na pozícii Software Engineer.

Čo vás čaká?
Stanete sa súčasťou menšieho R&D tímu, v ktorom môžete využiť veľký priestor na široké uplatnenie vašich znalostí a skúseností pri vývoji industriálnych inkjetových tlačiarní a príbuzných produktov, a podieľať sa na všetkých fázach vývoja produktu od prototypu až po finálny výrobok.

Vašou hlavnou úlohou bude:
• Vývoj softwaru v programovacom jazyku C
• Aplikácia vr. programovanie v reálnom čase, grafické užívateľské postredie, pokročilé spracovanie obrazu, komunikačné protokoly zariadení a logické kontroly

Súčasťou pracovnej náplne je tiež:
• Testovanie a optimalizácia nových návrhov a systémových konfiguracií
• Softwarovo-technická podpora servisného oddelenia

Jiné výhody

Čo vám môžeme ponúknuť

Prečo sa zapojiť práve do nášho tímu? U nás sa stretnete s:

• pohodovým pracovným prostredím v menšom kolektíve kolegov
• firemnou kultúrou, ktorá podporuje nielen tímovú spoluprácu, ale aj zamestnancov samotných v ich nápadoch a inovatívnemu prístupu k riešeniu pracovných záležitostí

Aj menšia firma ako my sa nechce nechať zahanbiť, a tak môžete očakávať:
• služobný notebook
• jazykové vzdelávanie
• možnosť práce z domu a časovú flexibilitu

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: vysokoškolské II. stupňa
Zaměření, obor: informatika, elektrotechnika, počítačové inženýrství
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: vysokoškolské I. stupňa

Požadovaná praxe

  • Pozice je vhodná pro absolventa

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk - Začiatočník (A2)
  • Ostatné znalosti
    • C - Pokročilý
    • C++ - Pokročilý
    • JavaScript - Základy
    • HTML - Základy
    • UNIX/Linux - Pokročilý

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať

• Znalosť programovacieho jazyka C

Výhodou bude, pokiaľ viete využiť

• Pokročilú znalosť systému Linux
• Znalosť HTML a Java Script
• Znalosť programovanie v Qt