Zvárač - montážny pracovník - Fínsko.

Hledaná pozice

Místo práce: Helsinki, Uusimaa - Fínsko

Mzda: 42000 - 51000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pre fínskeho zamestnávateľa hľadáme šikovných mužov, ktorí budú pracovať vo fabrike kde sa zostavujú/skladajú vozíky na prepravu tovaru.
Pracuje sa vo dvojici na linke, kde sa spájajú časti konštrukcie vozíka. Následne sa pospájané časti ukladajú na zvárací stôl, kde ich zvarí automatický robot. Pracovník musí skontrolovať zvarené časti aby vyhovovali požadovanému štandardu preto je potrebné aby pracovník mal predchádzajúce pracovné skúsenosti ako zvarač a vedel čítať technické výkresy.
Pracuje sa na 1-3 smien. V priemere 40 hodín týždenne.

Jiné výhody

Mzda:
denná smena (06:00 - 14:00 hod): 10,53 Eur brutto

poobedná smena (14:00 - 22:00 hod): 11,55 Eur brutto

nočná smena (22:00 - 06:00 hod): 12,55 Eur brutto

+ príplatky za nadčasy, víkendy, poobedné a nočné smeny

+ bonus za splnenie mesačného plánu

Mzda je vyplácaná 1 krát za mesiac, (vždy k 15 dňu v mesiaci) na slovenský bankový účet zamestnaca.

Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom v apartmánoch vo vzdialenosti 20 - 25 km od prácoviska. Poplatok za ubytovanie je strhnutý až z Vašej mzdy sumou 350 Eur mesačne.

Zamestnávateľ zabezpečuje cestovanie do práce a späť služobnými autami.

Zamestnávateľ Vám hradí letenku do Fínska. V prípade, že nedodržíte dĺžku pracovného kontraktu (8 mesiacov), suma za letenku Vám bude ztrhnutá z výplaty.

Požadavky na zaměstnance

- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- predchádzajúce pracovné skúsenosti ako zvárač
- znalosť čítať technické výkresy
- vodičský preukaz skupiny B
-čistý výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace