Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Kvalifikovaní pracovníci s  CNC

Hledaná pozice

Místo práce: Plzeňský kraj

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ve vašem regionu obsazujeme pracovní pozice pracovník s CNC, a to hned u několika firem. Můžeme vám tak zajistit lepší pracovní podmínky a vy si můžete vydělat i více peněz. Pokud vás tedy trápí nízká mzda nebo prostě nejste ve svém současném zaměstnání spokojení, ozvěte se nám – získejte lepší práci, získejte lepší život.

Nabízíme rozsáhlý výběr pozic CNC pracovníků s atraktivním finančním ohodnocením přímo ve vašem regionu. Řekněte nám, kolik vyděláváte, a my Vám uděláme porovnání s aktuální nabídkou volných pracovních pozic, které můžete získat a kde si můžete vydělat více peněz.
Kontaktujte nás ZDARMA na tel. 800 14 16 18, či nám zašlete svůj životopis na e-mail profese@manpower.cz nebo stiskněte tlačítko odpovědět.
Těšíme se na Vaši odpověď!

Požadavky na zaměstnance

Nejste spokojený v současném zaměstnání? Trápí Vás nízká mzda a nedostatek ocenění ze strany zaměstnavatele? V tom případě je čas na změnu! Nečekejte a připojte se k nám!

Pracovníci s CNC na našem trhu práce chybí. Využijte proto své odbornosti a zkušeností pro získání lepší práce, ve které vás lépe ocení – jako člověka i jako zaměstnance.
Nalezneme lepší uplatnění pro ty z Vás, kteří mají:
– znalost programování CNC strojů
– zkušenost s ručním, třískovým, elektrojiskrovým obráběním
– zkušenost s řezáním laserem či v chemickém obrábění

Inzerující společnost

MANPOWER, s.r.o., IČO: 41194659

Praha 2, Karlovo nám. 10/2097, PSČ 120 00

Adriena Vernerová, adriena.vernerova@manpower.cz, +420 601 322 946