Specialista komunikace s firemními zákazníky Vodafone

Hledaná pozice

Místo práce: Olomouc (informace o místu práce: Olomouc)

Mzda: 16000 - 35000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na úplném začátku se můžete těšit na super školení, které Vás seznámí se vším, co budete potřebovat znát při své práci. Mezi každodenní úkoly bude patřit zejména:
– péče o stávající firemní zákazníky
– vytváření individuální nabídky firemním klientům
– práce s interními systémy
– administrativa spojená s výkonem práce
– profesionální reprezentace značky Vodafone

• fixní mzda + propracovaný bonusový a motivační systém, stravenky 100 Kč/den
• odborné školení komunikačních a prodejních dovedností
• 5 týdnů dovolené
• náborová bonus až 10.000,- v prvních třech měsících spolupráce
• příplatky za odpracované hodiny v rámci Tvé výkonnosti
• multisport karta s možnosti využití po celé ČR
• sleva 10% na dovolenou od CK Fischer
• příjemné moderní pracovní prostředí stabilní společnosti v centru Olomouce
• výhodný zaměstnanecký tarif za 89,-
• ocenění Certifikátem prodejce Vodafone
• dotace na mobilní telefon dle vlastního výběru
• firemní i mimo firemní akce a večírky
• horké nápoje neomezeně a zdarma

Požadavky na zaměstnance

– základní znalost práce na PC (MS Office)
– perfektní projev v českém jazyce
– samostatný, zodpovědný a pozitivní přístup
– dlouhodobou a teamovou spolupráci