Práca montážnik/čka v Nemecku

Hledaná pozice

Místo práce: Pardubice (informace o místu práce: Pardubice)

Mzda: 38 709–39 741 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozumiete jednoduchým vetám a základným frázám v nemeckom jazyku? Získajte prácu v nemeckom závode v meste Schleusingen. Hodinová mzda 9,63 € v hrubom, ubytovanie zabezpečené, doprava do Nemecka zadarmo. Vhodná práca pre mužov, ženy aj páry. Registrujte sa ešte dnes! Aká bude vaša pracovná náplň? Pracovať budete vo výrobe v montážnej hale v meste Schleusingen, ktoré je situované v strede Nemecka, na trojzmennej prevádzke. Vašou úlohou bude: montáž jednotlivých súčastí magnetických cievok ručne aj za pomoci jednoduchých prístrojov optická kontrola meranie predpísaných hodnôt za pomoci meracích prístrojov balenie hotových výrobkov evidencia zhotovených výrobkov práca vhodná pre mužov aj ženy Spoločnosť sa zaoberá výrobou vysokovýkonných elektromagnetov a magnetických ventilov už vyše 70 rokov. Za kvalitu produktov je podnik pravidelne odmeňovaný certifikátmi udelenými za kvalitu podľa medzinárodných noriem.

Koľko si budete môcť zarobiť? Hodinová mzda je 9,49 € v hrubom, po 6. týždňoch 9,63 € v hrubom. Mesačne si tak viete zarobiť vyše 1 540 €. Navyše získate: dlhodobú a stabilnú prácu pre nemeckého zamestnávateľa príspevok na ubytovanie, ubytovanie v tzv. víkendových domčekoch „Ferienwohnung“ dopravu do Nemecka zadarmo bonusy a príplatky príspevok na dopravu v prípade súkromnej dopravy osobným automobilom každodennú starostlivosť koordinátora

Požadavky na zaměstnance

základná znalosť nemeckého jazyka na úrovni A1 chuť pracovať zodpovednosť a spoľahlivosť