Provozní manager laboratoře - až 55.000 Kč- Česká Lípa

Hledaná pozice

Místo práce: Liberecký kraj

Mzda: 50000 - 55000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odpovědnost za úsek analýz enviromentálních vzorků
Komunikace s klienty ohledně projektů, určování priorit
Dohled a řízení činností jednotlivých pracovišť, personalistika, jednání s poskytovateli servisních služeb, BOZP, PO
Zajištění hladkého chodu všech laboratoří ve svěřeném úseku včetně personální agendy, kvality, bezpečnosti aj.
Hodnocení výkonnosti přímých podřízených
Spolupráce s dalšími odděleními (marketingové, obchodní, klientský servis aj. )

Jiné výhody

Motivující finanční ohodnocení
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Balíček firemních benefitů: stravenky, penzijní připojištění, Multisport karta, výhodný tarif na mobil, 25 dní dovolené a další finanční benefity
Zázemí mezinárodní společnosti

Požadavky na zaměstnance

Pro našeho mezinárodního klienta, provozující moderní analytické laboratoře, které umožňují širokou škálu fyzikálních, chemických, radiochemických a mikrobiologických analýz hledáme vhodného a zkušeného kandidáta na pozici ZÁSTUPCE VEDOUCÍ LABORATOŘE PRO DIVIZI ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ:

Místo působnosti - Česká Lípa
VŠ/VOŠ chemického nebo technického zaměření
Praxe na manažerské pozici alespoň 1 rok (v obdobném oboru)
Zkušenosti z laboratoře, vědeckého pracoviště apod.
Angličtina alespoň na úrovni B2
Výborné komunikační a vyjednávající dovednosti
Analytické myšlení
Velmi dobrá schopnost vést tým