HR Manažer/ka - automotive Mladá Boleslav

Místo práce: Mladá Boleslav (informace o místu práce: Mladá Boleslav)

Mzda: 80 000–100 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost v oboru automotive se sídlem v bezprostřední blízkosti Mladé Boleslavi, obsazujeme důležitou pozici HR manažera/manažerky. Protože jste profesionál v oboru, náplň práce znáte velmi dobře; přesto ale zmíníme pár základních bodů :-) ● Zajištění chodu HR oddělení výrobní firmy ( cca 750 zaměstnanců) ● Kompletní řízení HR procesů ● Vedení týmu 5 podřízených a úzká spolupráce s nimi ● Strategické plánování, podílení se přípravě budgetů, HR projektů atd. ● Motivace zaměstnanců ● Dohled nad personální administrativou a pracovně právní legislativou ● Nábory nových zaměstnanců na klíčové pozice ● Komunikace s úřady a dalšími orgány, účast na kolektivním vyjednávání ● Zodpovědnost za dodržování PO a BOZP ● A samozřejmě budete součástí vedení výrobního závodu a zároveň důležitým partnerem Plant Managerovi a dalším manažerům Protože jste profesionál v oboru, náplň práce znáte velmi dobře; přesto ale zmíníme pár základních bodů :-) Zajištění chodu HR oddělení výrobní firmy (cca 750 zaměstnanců) Kompletní řízení HR procesů Vedení týmu 5 podřízených a úzká spolupráce s nimi Strategické plánování, podílení se přípravě budgetů, HR projektů atd. Motivace zaměstnanců Dohled nad personální administrativou a pracovně právní legislativou Nábory nových zaměstnanců na klíčové pozice Komunikace s úřady a dalšími orgány, účast na kolektivním vyjednávání Zodpovědnost za dodržování PO a BOZP A samozřejmě budete součástí vedení výrobního závodu a zároveň důležitým partnerem Plant Managerovi a dalším manažerům

Co za tuto práci dostanete: ● Velmi zajímavé finanční ohodnocení, služební vůz i pro soukromé účely ● Příležitost podílet se na rozvoji společnosti ● Velkou míru samostatnosti ● Práci ve velmi příjemném týmu ● Práci v mezinárodním prostředí s využitím cizích jazyků ● Flexibilní začátek a konec pracovní doby ● Týden dovolené navíc ● Příspěvek na dovolenou až 10.000,- Kč ● Příspěvek na stravování ● Příspěvek na rekreaci a dětské tábory (6.000 - 10.000,- Kč) ● Mobilní telefon, notebook ● Jazykové kurzy a další vzdělávání ● 1x za měsíc masáž zdarma ● Kulturní a společenské akce pro zaměstnance i rodinu ● Výhodnou nabídku speciálních tarifů u mobilního operátora

Požadavky na zaměstnance

Pošlete nám svůj životopis, pokud: ● Máte zkušenost s vedením personálního oddělení ve větší firmě alespoň 5 let, pokud to bude v automotive oboru, tím lépe ● Jste empatická osobnost zaměřená především na lidi, která ale zároveň chápe přínos své práce pro výsledky celé společnosti ● Jste schopni pracovat na několika věcech najednou a udržet si v nich přehled ● Umíte jednat diplomaticky, víte, kdy zatlačit a kdy naopak něco přibrzdit ● Orientujete se v pracovně právní legislativě (případně máte i zkušenosti s odbory) ● Hovoříte velmi dobře anglicky - znalost němčiny bude bonus :-)