Obchodník pro filtrace všeho druhu - fix od 40.000,-

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Převzetí portfolia současných zákazníků, distributorů a budování vztahů i rozvoj
- Vyhledávání nových příležitostí a rozvoj sales plánů
- Spolupráce s techniky i mimo ČR např. v inovačním centru
- Součinnost při uvádění nových produktů na trh, produktové školení
- Úzká spolupráce s marketingovým odd.,pricing týmem a zákaznickým servisem
- Zodpovědnost za regiony v ČR a SK, výhledově i Maďarsko

- Práce, která Vás bude bavit a získáte nové kontakty a zajímavé zkušenosti
- Podpora ze strany kolegů a dalších týmů
- Zázemí společnosti, která přistupuje k zaměstnancům s individuálním přístupem
- Zaškolení je samozřejmostí a také postupný rozvoj kariéry
- Garantované bonusy během zkušební doby
- K služebním cestám poskytujeme služební automobil, mobil i notebook pro soukromé účely
- Zajímavý balíček benefitů: cafeterie 2.000,-/měsíčně, příspěvek na penzijko, 25 dní dovolené, 3 sick days/rok, multisport karta, dorovnání mzdy v případě nemoci
- Kanceláře v Praze, Brně a Slovensko, Maďarsko

Požadavky na zaměstnance

Hledáte práci v obchodním oddělení na pozici, kde převažuje péče nad akvizicí? Chcete mít finanční jistotu v podobě vyšší fixní mzdy? Rádi byste získali nové znalosti a dovednosti ve firmě, která se zabývá inovacemi a nabízí řešení klientům na míru? Výsledné produkty ovlivňují život milionům lidí po celém světě!
Segment, za který budete zodpovídat: filtrace, kde se jedná o čištění vzduchu až po čištění látek v průmyslu, lékařství, domácnostech a gastronomii

- Uvítáme min. 1 rok praxe z obchodní pozice se zaměřením např. produkty v technologickém, výrobním a chemickém průmyslu NEBO postačí chemické/chemicko-technologické vzdělání
- Motivovaného člověka, který se chce nadále rozvíjet a budovat kariéru
- Očekáváme fair play a týmovost, na nic si nehrajeme
- Znalost AJ na min. pokročilé úrovni - využití při interní komunikaci, příležitostné služební cesty do zahraničí