Lean Specialist

Místo práce: Mladá Boleslav (informace o místu práce: Mladá Boleslav)

Mzda: 35 000–50 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, vedoucí společnost v oboru automotive, kategorie TIER 1, obsazujeme zajímavou pozici, zaměřenou na zlepšování procesů a hledání možností k neustálému rozvoji. Pokud se chcete na tomto zlepšování podílet a už máte s takovou prací zkušenosti, tedy víte něco o štíhlé výrobě, dokážete najít možnosti pro zlepšení díky analýze dat či pozorováním procesů, potom máte u našeho klienta velkou příležitost k zajímavé kariéře v atraktivním oboru automotive. A také se přitom podílet mimo jiné na projektu pro zákazníka Porsche. Co budete na této pozici dělat: • provádět aktuální analýzy základních postupů výrobních operací a případně v jejich metodice zavádět změny • udržovat aktuální stav výbav jednotlivých vyráběných modelů a pro nově chystané modely připravovat analýzy základních postupů • navrhovat a případně zavádět změny ve výrobě, změny layoutu, změny v technologii • neustále hledat možnosti ke zlepšování, spolupracovat na tomto hledání s kolegy z ostatních oddělení • připravovat pravidelné reporty, účastnit se meetingů a podílet se na dalších aktivitách, které s prací na podobné pozici v oboru automotive souvisí • ve zkratce - je to práce s daty, ale stejně tak i s lidmi, nebudete jenom sedět za počítačem, ale hodně se pohybovat ve výrobě či logistice a mluvit s mnoha kolegy :-)

Co s prací u našeho klienta získáte: • hned na úvod mnoho školení, které Vás uvedou do LEAN problematiky v závodě našeho klienta • nadstandardní platové ohodnocení • možnost ubytování na firemní ubytovně ZDARMA • široké spektrum firemních benefitů • flexibilní začátek a konec pracovní doby a možnost občasné práce z domova • týden dovolené navíc • příspěvek na dovolenou • příspěvek na stravování • mobilní telefon, notebook • jazykové kurzy a další vzdělávání, firemní akce • možnost kariérního růstu • práci v mezinárodním prostředí s každodenním využitím cizích jazyků • a pokud budete jezdit do práce autem, tak parkovací místo téměř hned u vchodu do kanceláře :-)

Požadavky na zaměstnance

Co je pro našeho klienta důležité: • minimálně SŠ vzdělání, ideálně technického směru • praxe na obdobné pozici • znalost MTM 1 a MTM SD - nebo alespoň základní přehled, ostatní se naučíte na školení • dobrá znalost MS Office - zejména bez Excelu se neobejdete • znalost angličtiny na úrovni B2 Evropského referenčního rámce - alespoň tak, abyste porozuměli školení a dokázali napsat email; prezentovat v angličtině nebudete :-) • komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost a hlavně také trpělivost • schopnost určování priorit a přizpůsobit se rychlým změnám

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Důchodová reforma má zelenou. Dvanáct změn, které schválila vláda

Věk odchodu do důchodu se zvýší. Růst penzí zpomalí, ale stoupne minimální důchod. Manželé...více

Čas na daňové přiznání končí. Návody, změny a časté chyby

Co je letos jinak? Jaké slevy se dají využít? Do kdy je potřeba odevzdat přehledy OSVČ?...více

Kvóty na ženy ve vedení se blíží. Kterých firem se týkají?

Někteří zaměstnavatelé budou muset mít ve vedení přinejmenším třetinu žen. Směrnice Evropské...více