MANAŽER JAKOSTI

Hledaná pozice

Místo práce:

Mzda: 40 000–45 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Český hydrometeorologický ústav Oddělení kvality ochrany čistoty ovzduší pracoviště Kalibrační laboratoř imisí/Centrální laboratoře imisí Praha-Libuš Hledá pracovníka/pracovnici na pozici: manažer jakosti Popis činnosti: • Odpovědnost za systém managementu kvality v kalibrační a zkušební laboratoři • Přímé řízení interních auditorů a provádění interních auditů na akreditovaných pracovištích • Příprava a spolupráce při provádění externích auditů ČIA podle normy ČSN EN ISO/IEC 17025 • Metodická a kontrolní činnost interních auditorů a zástupců manažera jakosti v laboratořích

• Plný úvazek • Pružná pracovní doba • Zajímavou a tvůrčí práci v mladém kolektivu • Zázemí státní instituce (závodní stravování, 5 týdnů dovolené, vzdělávání, příspěvek FKSP, indispoziční volno, sportovní vyžití) • Plat podle NV č. 341/2017 Sb. (příloha 1) a ZP ČR č. 262/2006 Sb. Pracoviště: Český hydrometeorologický ústav Generála Šišky 942/1 142 00 Praha 4 Datum nástupu: Nejdříve 1. 9. 2018 Kontakt: Písemné nabídky doplněné strukturovaným životopisem a přehledem odborné praxe zašlete na email irena.braunova@chmi.cz nebo rychliks@chmi.cz anebo na adresu ČHMÚ, Irena Braunova nebo Štěpán Rychlík, Na Šabatce 2050/17, 143 06 Praha 4 – Komořany Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2018. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Požadavky na zaměstnance

• Vzdělání VŠ technického směru • Nejméně 3 roky praxe, z toho alespoň 2 roky v oboru zabezpečování systému managementu • Znalost ČSN EN ISO/IEC 17025 a akreditačních předpisů • Organizační schopnosti a samostatné rozhodování • Komunikační dovednosti, schopnost pracovat v kolektivu • Pečlivost a odpovědný přístup • Odhodlanost pracovat, ochotu a schopnost učit se nové věci • Dobrou znalost práce na počítači (MS Office) • Odolnost proti stresu a optimismus • Znalost anglického jazyka alespoň na pasivní úrovni • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řízení) • Znalost práce v chemické laboratoři výhodou

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Jak si zvýšit důchod, když při jeho čerpání pracujete? Jak funguje takzvaná práce na procenta?...více

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více