Manažer servisu - kancelář v centru Ústí nad Labem

Hledaná pozice

Místo práce: Ústecký kraj

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Základní diagnostika řídicích systémů PLC a DCS

* Diagnostika polní instrumentace

* Zajištění servisu řídicích systémů HW/SW typu PLC a DCS

* Koordinace aktivit a zakázek

* Vypracování cenových nabídek, jednání se zákazníky a subdodavateli

* Asistence při oživení a uvedení řídicích systémů do provozu, nájezd technologií

* Úprava projektové dokumentace

* Řízení projektů (u menších zakázek)

* Fakturační činnost spojená se servisními úkony

Jiné výhody

* Roční výkonové prémie

* 25 dní dovolené

* Příspěvek zaměstnavatele na stravování

* Příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění

* Notebook, případně mobilní telefon

* Poukázky Ticket Multi

* Věrnostní odměny

* Jazykové kurzy

* Perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy

* Prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst

* Přátelský a mladý kolektiv

* Dobrá dopravní dostupnost, možnost parkování v areálu

Požadavky na zaměstnance

Významný evropský dodavatel řešení v oblasti průmyslové automatizace hledá do svého týmu nového člena do kanceláře v centru Ústí nad Labem. Tato společnost se specializuje na automatizaci technologických procesů v chemickém a farmaceutickém průmyslu, automatizaci strojů a výrobních linek v automobilovém průmyslu.
Co vás na této pozici detailněji čeká?
Vykonávaná samostatná činnost v oblasti základní diagnostiky průmyslových řídicích systémů, měření a regulace a koordinace údržbových prací nejenom v oblasti ASŘTP (automatizovaný systém řízení technologických procesů). Pozice není jen technického charakteru, obchodně-administrativní část zahrnuje vyjednávání s obchodními partnery, koordinaci a řízení aktivit a zakázek a s tím související fakturační činnosti. Aplikace jsou zaměřeny především do oblasti automatizace technologických procesů v chemii, potravinářství a energetice. Servis automatizace se opírá o praktické zkušenosti s daným technologickým procesem v úzké spolupráci s technologem koncového zákazníka. Vedle údržbových dovedností se uplatňuje znalost standardů a norem, orientace v projektové dokumentaci, znalost elektro, znalost polní instrumentace a akčních členů, znalost průmyslových komunikací.
Pozice je vhodná i pro zkušené facility manažery (údržba, building controls), kteří budou pro spravované systémy řádně zaškoleni.

* SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru

* Vyhláška č. 50/1978 Sb. – § 8b (případně § 6 a 4 roky praxe)

* Koordinační schopnosti

* Základní znalost programování PLC/SCADA (Siemens), DCS výhodou

* Znalost průmyslových komunikací (Profibus, Profinet, HART)

* Znalost čtení elektro a MaR technické dokumentace

* Celkový přehled v oblasti měřící a regulační techniky

* Základní znalosti AutoCAD

* Řidičský průkaz skupiny B

* AJ nebo NJ výhodou