OBCHODNÍK TĚLEM I DUŠÍ

Hledaná pozice

Místo práce:

Mzda: 30 000–50 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Každý rok najdeme práci více než 3000 lidem – chceme ale víc! V týmu máme okolo 90 kolegů – chceme ale víc! Nabízíme více než 1800 pracovních pozic – chceme ale víc! PROTO CHCEME TEBE! Věříme, že recruitment má hlubší smysl – propojujeme ty správné lidi - a nabízíme službu s vysokou přidanou hodnotou! Advantage Consulting s.r.o. – největší česká personální agentura - hledá novou krev na pozici: OBCHODNÍK TĚLEM I DUŠÍ * Detailní seznámení s chodem naší agentury, se všemi kolegy a našimi interními procesy * Naučíme tě používat náš interní systém, který nám denně pomáhá v naší práci * Osvětlíme ti naši strategii a naše cíle * Chceme, aby si aktivně oslovoval potenciální zákazníky – ať už velké výrobní firmy, tak menší či větší obchodní společnosti, centra sdílených služeb či firmy z oboru farmacie a chemie * Budeš si sám plánovat svůj čas a jezdit na obchodní schůzky * Vše vždy pečlivě zaneseš do interního systému – informace si navzájem sdílíme * Podepíšeš s klientem smlouvu a předáš ho do péče konzultantovi z příslušné divize * Dále se samozřejmě staráš, aby byl klient spokojený

* Do práce chodíme kvůli penězům – u nás je mzda motivační - složená z fixní a provizové složky – jsme tedy za svou práci po zásluze odměněni * Máme i dovolenou navíc a sick days * Obědy platíme stravenkami, na které nám firma přispívá * Můžeme se zdokonalovat v jazykových i soft skills * Myslíme i do budoucna – přispíváme na penzijní připojištění * Volat s přáteli i rodinou je možné z firemního telefonu * Když ti není dobře, využij home office * Nejsi zrovna ranní ptáče? – přispi si díky flexibilní pracovní době * Ráno bez kafe je zabiják – proto máme výbornou kávu * Kanceláře máme v centru Prahy – vše je tedy dobře dostupné

Požadavky na zaměstnance

* Potřebujeme přátelskou a vstřícnou povahu - jsme mladý pohodový tým * Bude fajn, když budeš mít zkušenosti v obchodní sféře * Snahu rychle navnímat, co děláme, jak to děláme a proč to děláme * Že budeš umět anglicky – cílíme i na mezinárodní firmy a tam je občas decision maker cizinec * Bez řidičáku se jen velmi obtížně dopravíš na schůzku * Jsme obchodní firma – bez cílevědomosti a uměním dotahovat věci do konce u nás nepochodíš * Příjemný vzhled a vystupování je samozřejmostí