Provozní hotelu

Místo práce: Harrachov Krkonoše (informace o místu práce: Liberecký kraj)

Mzda: od 35 000,- měsíčně

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dodržování profesionálního přístupu, kontrola a správné uskladňování zásob, sledování jejich stavu, tvorba objednávek, příprava harmonogramů pracovních směn pro podřízené pracovníky, jejich dodržování. Řízení pracovníků provozu, kontrola plnění pracovních povinností, dodržování provozního řádu, vykonávání inventur apod.
Pravidelná pracovní doba dle dohody týdenútýden apod.. Během pracovní doby nutná 24 hodinová přítomnost na pracovišti.

Práce a řízení mladého kolektivu, možnost ubytování a stravování. Firemní benefity. Práce na dobu neurčitou - dlouhodobá spolupráce.
Možnost nástupu konec března 2018. Prémie do výše 100% měsíčního platu dle hospodářských výsledků a pracovního nasazení.

Požadavky na zaměstnance

Znalost oboru hotelnictví a gastronomie a praxe v oboru min. 1 rok. Znalost cizího jazyka NJ, administrativní a ekonomické znalosti, práce s MS Office, znalost skladového hospodářství, zodpovědnost a organizační schopnosti, profesionální vystupování, komunikativnost.
Podmínkou je trestní a finanční bezúhonnost, nutný řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Ingtours cestovní kancelář spol. s r. o., IČO: 64255794

Vrchlabí, Benecká, PSČ 543 01

Kontakt
Ivan Bäuml, ivan@ingtours.cz, 602428969