FEM výpočtář - automotive

Místo práce: okres Hradec Králové (informace o místu práce: Královéhradecký kraj)

Požadavky na zaměstnance

Pro našeho klienta, významnou společnost z oboru automotive, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

FEM VÝPOČTÁŘ - automotive

Požadavky
- SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
- znalost AJ na komunikativní úrovni
- předchozí zkušenosti min. 2 roky
- zkušenosti s výpočty metodou konečných prvků
- znalost základů zkušebnictví a mechaniky
- komunikativnost, přesnost a pečlivost
- systematický a analytický přístup s důrazem na kvalitu

Náplň práce
- příprava, provádění a vyhodnocování strukturálních analýz dílů a sestav
- lineární, nelineární, statické a dynamické výpočty
- tvorba technických zpráv a prezentací
- spolupráce s kolegy z vývojové konstrukce, zkušebny a kvality
- konzultace se zákazníky

Nabízíme
- zajímavá práce ve stabilní společnosti
- atraktivní finanční ohodnocení
- zajímavý motivační program
- práce v moderním prostředí
- smlouva na dobu neurčitou
- nástup možný ihned

Zaujala Vás naše nabídka?
Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu petra.vitova@adecco.com , tel. 725 562 671.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Inzerující společnost

Adecco Hradec Králové, IČO: 45806403

Praha, Nusle, Štětkova, PSČ 140 00

Petra Vítová, petra.vitova@adecco.com, 495 514 353, 725 562 671