Projektant průmyslové automatizace (obor elektro)

Elektromechanik, Elektrotechnický inženýr, Elektrotechnik, Projektant

Místo práce: Mladá Boleslav

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vytváření technických řešení, zpracování dokumentace
• Projektování převážně v oblasti průmyslové automatizace (el. zařízení)
• Technická jednání s dodavateli
• Spolupráce s vedoucím zakázky, koordinace s ostatními profesemi
• Specifikace a výběr materiálu
• Spolupráce na tvorbě nabídek
• Jednání se zákazníky za účelem vyjasnění technického zadání projektu

Jiné výhody

• Zajímavé pracovní uplatnění, různorodé zakázky
• Odpovídající platové ohodnocení
• Firemní výhody (osobní ohodnocení, stravenky v hodnotě 90 Kč, 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, jazykové vzdělávání, pravidelné teambuildingy)
• 13. plat, 2x ročně jednorázové odměny
• Auta přidělená k projektům
• Nástup možný ihned
• Místo výkonu práce: Kancelář Mladá Boleslav

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz
B

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru (obor elektro)
• Nutná praxe v automatizaci
• ŘP skupiny B – aktivní řidič
• Vyhláška č. 50/1978 Sb. §10
• Znalost práce v programu AutoCAD (E-plan výhodou)
• Spolehlivost, pečlivost, práce v týmu i samostatně
• Aktivní přístup
• AJ pro čtení manuálů a prac. dokumentů

Inzerující společnost

KANDIDÁTI s.r.o.

Hlavní oblast působení společnosti
Jiné neuvedené oblasti