Key Account Manager pro Český trh (Ref. č.: A2867)

Nabídka pracovní pozice od 14. 12. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Account manager, Key account manager

Místo práce: Praha

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pražská výrobní společnost zaměřená na detekci plynu pro průmyslové klienty rozšiřuje svůj stabilní a silný tým. Zaměřuje se především na kvalitu produktů, komplexní podporu a servis. Aktuálně hledáme zkušeného kandidáta na pozici KEY ACCOUNT MANAGER PRO ČESKÝ TRH.
CO BUDETE NA SVÉ PRÁCI MILOVAT:

Odborné poradenství a péči o stávající zákazníky.
Akvizici nových klientů.
Navrhování technického řešení pro klienty a vytváření technických řešení na míru.
Prosazování prodejní strategie.
Organizování a provádění odborných školení.
Přípravu obchodních a technologických nabídek v AUTOCADu.

Jiné výhody

CO VÁS ČEKÁ PŘÍJEMNÉHO:

Zajímavá práce v prosperující společnosti.
Odpovídající finanční ohodnocení včetně bonusů dle prodejního výkonu.
Služební telefon.
Sleva na firemní výrobky a služby.
Firemní rekreační zařízení.
Vzdělávací kurzy a školení.
Občerstvení na pracovišti.
Účast na zahraničních konferencích.
Individuální rozpočet na osobnostní růst.

Nástup je věcí oboustrané dohody. Rádi bychom Vás uvítali jako člena našeho týmu již dnes, ale na dobrého kandidáta si umíme počkat.

Je tato pozice stvořená právě pro Vás? Neváhejte a pošlete mi svůj životopis. Ráda Vás budu v krátké době kontaktovat.

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: vysokoškolské II. stupně

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

CO BUDETE KE SVÉ PRÁCI POTŘEBOVAT:

Odborné vzdělání technického směru, nejlépe elektro, na úrovni SŠ, potažmo VŠ. Stupeň vzdělání není pro nás zase až tak směrodatný, protože nám jde především o praktické uplatnění získaných znalostí a chuť do práce.
Ideálně byste měli za sebou mít již několik let zkušeností s prodejem a úplně perfektní by byla Vaše předchozí zkušenost z průmyslového odvětví anebo z oblasti elektro.
Nutnost řidičského oprávnění jakož i aktivní řízení vyplývá z povahy práce. Klienti za zámi bohužel sami nepřijdou, takže se za nimi musíme vydat v rámci celé České republiky my.
Flexibilita a vysoké pracovní nasazení se promítne ve Vašem osobním ohodnocení.
Pokud chcete být lepší než dobrý obchodník, potřebujete být zaměřený na cíl s orientací jak na zákazníka tak na technologii, kterou mu nabízíme.
Výhodou pro Vás bude znalost práce v AUTOCADu, kde budete zakreslovat prvky.

Inzerující společnost

McROY Czech, s.r.o., IČO: 28964501

Praha 1, Ovocný trh 572/11, PSČ 110 00

Stručná charakteristika společnosti
McROY Slovakia, a.s. je členom novej medzinárodnej siete personálno-poradenských spoločností McROY Group, a.s.. Jej cieľom je priniesť na slovenský trh nové moderné prístupy v oblasti manažovania ľudských zdrojov. McROY Slovakia, a.s. chce, aby sa YOUR DREAM JOB stal realitou všade, kde spoločnosť pôsobí. Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (sprostredkovanie zamestnania za úhradu (od: 26.05.2012))

Hlavní oblast působení společnosti
Zprostředkování práce a personální poradenství

Počet zaměstnanců
25-49 zaměstnanců