Podnikový SAP Guru - Konzultant Admin Školitel

Hledaná pozice

Místo práce: Vyškov (informace o místu práce: Vyškov)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* celkové zajištění chodu SAP systému
* administrace a monitoring systémů, archivace dat, instalace, aktualizace, apod.
* sběr a analýza požadavků
* provádění technických analýz a návrhů řešení
* příprava technické dokumentace
* poskytování technické podpory - při SAP implementaci, uživatelům, helpdesk
* komunikace se zákazníky
* komunikace s externími poskytovali SAP služeb
* školení interních uživatelů
* nutné vzdělávání se formou účasti na certifikovaných školeních SAP + samostudium

Exkluzivní nabídka pozice do IT oddělení pro výrobní společnost, kde neznají slovní spojení "nejde to" a současně vnímají slovo "problém" jako příležitost pro inovativní řešení. Hledáme obdobně naladěného kolegu, který má zájem dále rozvíjet své SAP znalosti a stát se postupně naším podnikovým SAP Guru, který bude mít na starost všechny aspekty týkající se nově nasazovaného SAP řešení - bázista administrátor, konzultant, školitel, programátor, technická podpora.

* zajímavé finanční ohodnocení
* 5 týdnů dovolené
* mimořádné finanční odměny
* stravenky
* mobilní telefon
* penzijní nebo životní připojištění
* poukázky na sportovní vyžití
* další odborné vzdělávání
* slevy na zboží u smluvních partnerů
* firemní teambuildingové akce
* lokalita: Vyškov

Požadavky na zaměstnance

* SŠ / VŠ v oblasti IT nebo relevantní
* zkušenosti z jedné nebo více SAP rolí - bázista administrátor, konzultant, školitel, programátor, technická podpora
* schopnost koordinovat projektové činnosti
* analytické, komunikační a prezentační dovednosti
* angličtina - min. pasivní forma
* výhodou - SAP certifikace (jakákoliv)
* výhodou - znalost ABAP
* výhodou - znalost některého databázového systému
* výhodou - zkušenosti s administrací OS (Windows, *NIX)