CNC HORIZONTKÁŘ

Nabídka pracovní pozice od 11. 12. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Chomutov

Mzda: 0

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V naší dynamicky se rozvíjející firmě hledáme nového kolegu na pozici "CNC HORIZONTKÁŘ". NABÍZÍME 21 dní dovolené každoroční valorizace mzdy Příspěvek na stravu Příspěvek 3000 kč na cestovné výkonostní bonus Ochranné pomůcky Příplatky za práci v noci a víkend. POŽADUJEME SŠ vzdělání technického typu znalost čtení technické dokumentace znalost systému Heidenhain i 530 směnový provoz - 8 hodin (možnost turnusu) samostatné seřízení a obsluha strojů zkušenosti s práci na stroji CNC horizontka práce na základě technické dokumentace plnění pracovních úkolů na stroji částečná znalost programování znalost upínání větších kusů jde o kusovou ne sériovou výrobu organizace a optimalizace výroby na daných strojích jeřábnický a vazačský průkaz Náplň práce obsluha a programování CNC horizontky vykonávání práce na základě výkresu kontrola vykonané práce pomocí příslušných měřících pomůcek schopnost ovládat systém haidenhein i 530

Inzerující společnost

JOB LEADER CZECH s.r.o., IČO: 28545974

Kladno, Obránců míru 2171, PSČ 272 01

Kontakt
Šárka Šivrová