Seřizovač CNC strojů

Nabídka pracovní pozice od 3. 12. 2017 není aktivní.

Místo práce: okres Hradec Králové (informace o místu práce: Královéhradecký kraj)

Požadavky na zaměstnance

Pro našeho klienta, strojírenskou společnost v okrese Hradec Králové, hledáme kandidáty na pozici

Požadujeme:
- SOU/SŠ strojírenského směru - mechanik, seřizovač CNC strojů výhodou
- praxe s programováním CNC strojů
- znalost technické dokumentace
- zkušenost s vedením týmu výhodou
- manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost
- ochota pracovat ve 3 směnném provozu

Náplň práce:
- obsluha a programování CNC strojů
- základní opravy, seřizování a údržba strojů
- vedení týmu na dané směně a odpovědnost za něj
- práce s technickými výkresy
- účast při řešení technologických problémů ve výrobě
- kooperace s oddělením kvality

Nabízíme:
- odpovídající mzdové ohodnocení,
- stabilní práce v úspěšné společnosti
- hlavní pracovní poměr
- možnost profesního vzdělávání
- firemní benefity
- nástup lze ihned

Zaujala Vás naše nabídka?
Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu zaslat email , tel. 725 562 671.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Inzerující společnost

Adecco Hradec Králové, IČO: 45806403

Praha, Nusle, Štětkova, PSČ 140 00

Petra Vítová, petra.vitova@adecco.com, 495 514 353, 725 562 671