Operátor slévárny - výdělek 22 - 25000 Kč/měsíc

Nabídka pracovní pozice od 3. 12. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Ostrava (informace o místu práce: Ostrava)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

U nás na slévárně se setkáte s různorodou prací - obsluhou tavící pece, licích forem, řezaček, broušením, výrobou pískovcových jader, obsluhou žíhací pece, či finální kontrolou kusů na rentgenech!
U NÁS PRÁCI ZÍSKÁ KAŽDÝ (PRÁCE VHODNÁ PRO MUŽE I ŽENY!)

- základní sazbu - 110 Kč/hod. + k tomu příplatky za riziko až 4 x 7,04 Kč/hod. (tj. až 138, 16 Kč/hod.) + zákonné příplatky + docházkový bonus 500 Kč/měsíc (postupně roste), příspěvek na dopravu 500 Kč až 2000 Kč (dle vzdálenosti od pracoviště - pro ty, co bydlí do 20 km máme 500 Kč)
- dotované obědy
- smlouvu na HPP (již po 3. měsících možnost přechodu do kmenového stavu společnosti)
- zázemí moderního závodu

Požadavky na zaměstnance

Jste nadšenec do aut, či motorek? Pasuje Vám práce ve výrobě a rádi byste pracovali pro větší renomovanou firmu, kde se vyrábí brzdy světových značek?

Bavila by Vás práce u nás? Zašlete nám svůj životopis a my Vás budeme kontaktovat! Nástup možný ihned!

- fyzickou zdatnost
- ochotu práce v nepřetržitém provozu (přes týden 7,5 hod. směny - ranní, odpolední, noční + v měsíci 2 povinné pracovní víkendy (o víkendu 11,5 hod. směny), pak 2 víkendy volné)

Inzerující společnost

MANPOWER, s.r.o., IČO: 41194659

Praha 2, Karlovo nám. 10/2097, PSČ 120 00

Kontakt
Lenka Osmančíková, lenka.osmancikova@manpower.cz, 734793488