Talent Sourcer - Randstad

Hledaná pozice

Místo práce: Hlavní město Praha, Praha-východ, Praha-západ

Mzda: 20 000–30 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš propojovat zajímavé lidi se skvělými pracovními příležitostmi? Baví Tě technologie a na sociálních sítích visíš denně? Umíš si rychle vyhledat, co potřebuješ? Přidej se k nám a dostaneš zaplaceno za to, že jsi koumák, kterému neunikne žádný zajímavý kandidát. Jsme předním hráčem v oblasti recruitmentu na celosvětovém trhu práce a v současné chvíli posilujeme náš pražský tým recruiterů. Hlavní náplní práce Talent Sourcera je především: - spolupráce s týmem konzultantů, kteří pracují na vyhledávání vhodných kandidátů pro naše klienty - vyhledání a následná profesionální telefonická komunikace s kandidáty - aktivní účast na náborovém procesu pro naše významné klienty - příprava inzerce a následné vyhodnocování úspěšnosti náborových kampaní - práce s daty, aktualizace databáze a pravidelný reporting - žádná obchodní činnost či prodej, pouze náborové aktivity

Prací u nás máš možnost získat: - cenné zkušenosti v oblasti recruitmentu - možnost nastartovat svou kariéru v oblasti HR - zajímavé kontakty a povědomí o nejúspěšnějších firmách na trhu - nové dovednosti spojené s náborem a technologiemi - mentoring ze strany zkušených kolegů a pravidelná školení - velmi zajímavý bonusový systém - balíček firemních benefitů (vč. 5 týdnů dovolené, 3 sick-days, stravenková karta) - notebook a smartphone - krásné pracovní prostředí v samotném centru Prahy - občerstvení na pracovišti a dobrou kávu kdykoliv budeš mít chuť - partu pozitivně naladěných kolegů

Požadavky na zaměstnance

Role konzultanta vyžaduje nadšení pro práci se sociálními sítěmi a databázemi a chuť propojovat odborníky se skvělými pracovními příležitostmi u našich klientů. V našem týmu budeš úspěšný/á, pokud: - jsi aktivní, nechybí ti inovativní pohled na věc a nebojíš se hledat nové cesty - postuješ, bloguješ, tweetuješ a znáš LinkedIn - máš předchozí zkušenost s náborem (bude velkou výhodou) - mluvíš anglicky a komunikace s lidmi patří mezi tvé silné stránky - jsi orientovaný na výsledek a "nejde" nemáš ve svém slovníku - chceš být za svou práci adekvátně ohodnocen díky progresivnímu bonusovému systému - máš technické vzdělání anebo alespoň velké nadšení pro technologie a IT svět - vše ostatní Tě naučíme :)

Inzerující společnost

Randstad s.r.o., IČO: 24732486

Praha 5, Karla Engliše 519/11, PSČ 150 00

Kontakt
Michaela Neumannová