Nórsko Automechanici - super mzda - osobné aj nákladné autá

Nabídka pracovní pozice od 11. 12. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Autoklampiar, Automechanik, Lakovník/lakovač, Pracovník pneuservisu

Místo práce: Česká republika

Druh pracovního poměru: plný úväzok

Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pre partnera v Nórsku hľadáme automechanikov na osobné aj nákladné vozidlá rôznych značiek a tiež na poľnohospodársku techniku. Práca zahŕňa typické činnosti a denné operácie v dielni pre automechanikov ako sú mechanické opravy vozidiel (brzdy, prevodovky, motory a iné časti), kontrola a opravy zavesenia a poloosí, nastavovanie geometrie automobilov, karosárske práce po nehodách diagnostika a iné.

AKTUÁLNE HĽADÁME:

Citroen - Osobné autá - Sever Nórska - Technician (from other (French) brands too)
Ford - Osobné autá - Juh Nórska - Technician, Ford experience needed
Iveco - Malé nákladné - Juh Nórska - Knows Iveco diagnostics + electric repairs
KIA - Osobné autá Sever Nórska - Technician
KIA - Osobné autá - Juh Nórska - Experience with KIA hybrid or Toyota hybrids
Mercedes - Osobné autá - Celé Nórsko - Certified Diagnostic Technician
Mercedes - Osobné autá - Celé Nórsko - Certified System Technicians
Mercedes - Osobné autá - Celé Nórsko - Mechanics with Mercedes background
Mercedes - Kamióny / Autobusy - Juh Nórska - Mechanical repairs, basic diagnostic & electric
Mercedes - Kamióny / Autobusy - Juh Nórska - Electric repairs and diagnostics, error search and troubleshooting
Všetky značky - Autoklampiar - Sever Nórska - Must do spackle and sanding
Všetky značky - Kamióny / Autobusy - Juh Nórska - Volvo or Scania background is preferred
Všetky značky - Kamióny / Autobusy - Sever Nórska - Volvo or Scania + C-license
Všetky značky - Osobné autá - Sever Nórska - Service and maintainance - French / US cars
Všetky značky - Lakýrnik - Juh Nórska - Min. 5 years experience, good English
Všetky značky - Osobné autá - Juh Nórska - Good wtih diagnostic and electric repairs
Peugeot - Osobné autá - Sever Nórska - Technician
Porsche - Osobné autá - Juh Nórska - Technician (Silver or Gold) - Good English
Toyota - Osobné autá - Juh Nórska Technician - Good English
Volvo - Kamióny / Autobusy - Sever Nórska - Mechanical repairs, basic diagnostic & electric
Volvo - Kamióny / Autobusy - Juh Nórska - Mechanical repairs, basic diagnostic & electric
VW / Skoda Osobné autá - Sever Nórska - Experience from authorized service
MAN - Kamióny / Autobusy - Celé Nórsko - experience from authorised MAN
Opel - Osobné autá - Sever Nórska technician or master technician
Ford - Klampiar / Smart Repairs - Juh Nórska - smart repairs experience, good if the person has a training diploma
BMW - Osobné autá - Juh Nórska - BMW technicians
Scania - Kamióny / Autobusy - Celé Nórsko - truck mechanics with Scania backroung are ideal, not presently working at Scania! Experience with other truck brands but willingness to work with Scania could be accepted.
Mercedes - Smart repairs - Juh Nórska smart repairs experience, good if the person has a training diploma

Jiné výhody

- Výborné mzdové podmienky
- Stabilné zamestnanie v atraktívnej krajine
- Servis od zamestnávateľa ihneď po prílete
- Zabezpečenie ubytovania + zaplatenie depozitu a prvého nájmu zamestnávateľom
- Registrácia na úradoch a bankový účet
- Pomoc s vyhľadaním spojenia do práce, mapy, autobusové karty atď.

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: stredoškolské bez maturity
Zaměření, obor: Automechanik - osobné alebo nákladné vozidlá
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské II. stupňa, študent vysokej školy, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské III. stupňa

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Řidičský průkaz
B

Požadovaná praxe
3 let

Osobnostní předpoklady a dovednosti
- Prax ako automechanik minimálne 3 roky z posledných piatich
- Anglický alebo nórsky jazyk na dobrej komunikatívnej úrovni
- Výučný list ako automechanik
- chuť pracovať v rušnom prostredí
- ochota pracovať na prípadné smeny
- ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

Inzerující společnost

In Box Agency, s.r.o.

Stručná charakteristika společnosti
In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Hlavní oblast působení společnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zaměstnanců
5-9 zamestnancov

Informace o náboru
V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom na info@inboxagency.sk CV v anglickom jazyku + zoscanovaný výučný list + referencie (ak máte). Vyhovujúcich uchádzačov s anglickým jazykom budeme následne kontaktovať s pozvaním do ďalšieho kola výberového konania – na osobný, skype, alebo telefonický pohovor priamo s nórskym zamestnávateľom v anglickom jazyku.