Vedoucí logistiky

Hledaná pozice

Místo práce: Dýšina (informace o místu práce: Dýšina)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zodpovědnost za úsek skladování materiálu a hotových výrobků
- Zodpovědnost za optimalizaci skladových zásob a inventury
- Koordinace a nastaveni chodu interní logistiky
- Vedení kolektivu do 20ti podřízených
- Organizace práce, kontrolní činnost
- Administrace materiálových toků, reportování vedení

Jiné výhody

- motivující platové ohodnocení
- zvyšování kvalifikace
- zázemí silného mezinárodního koncernu
- příspěvek na stravování
- možnost příspěvku na ubytování či dopravné dle interní směrnice společnosti
- roční odměny

Požadavky na zaměstnance

- SŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství, logistiku
- Praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- Orientace v ERP a APS
- Znalost řízení skladů, zásob a logistiky
- Znalost a implementace štíhlé výroby, 5S, Kaizen
- Zkušenost s vedením pracovního kolektivu
- Znalost AJ či Nj – výhodou
- Organizační schopnosti, flexibilita
- Komunikační schopnosti

Inzerující společnost

Adecco Plzeň, IČO: 45806403

Praha, Nusle, Štětkova, PSČ 140 00

Monika Zahradníková, monika.zahradnikova@adecco.com, +420 377 221 174, 725 817 242