Personalista - Randstad Plzeň

Hledaná pozice

Místo práce: Plzeň (informace o místu práce: Plzeň)

Požadavky na zaměstnance

O nás
Pro naší personální společnost hledáme kandidáta či kandidátku se zájmem o dlouhodobé zaměstnání v oblasti externího náboru. Jsme předním hráčem na celosvětovém trhu práce a v současné chvíli posilujeme lokální působení v naší staffingové divizi, která se zabývá především dočasným přidělování zaměstnanců k naším klientům.

Pokud jste komunikativní a pro-klientsky orientovaná osoba a chcete rozvíjet svou kariéru v oblasti personalistiky a náboru, máme pro Vás zajímavou nabídku!

Co Vás čeká?
- aktivní komunikace se svěřeným portfóliem klientů
- budování a udržování vztahů s klienty v dané lokalitě
- spoluúčast na obchodních jednáních s klienty
- nábor zaměstnanců od zadání poptávky klientem až po přípravu pracovně-právních dokumentů
- inzerce a aktivní vyhledávání vhodných kandidátů
- pohovory a aktivní komunikace s kandidáty
- příprava podkladů, dokumentů, zadávání dat do systému
- příprava podkladů pro mzdové oddělení
- kontrola docházek dočasně přidělených zaměstnanců

Co očekáváme my od Vás?
- komunikativní a proaktivní osobnost
- nadšení a motivace pro práci v recruitmentu
- pro-klientsky nastaveného člověka s obchodním duchem
- dynamickou a cílevědomou osobnost, která se nezalekne prvního problému
- organizačně zdatného kandidáta, který si umí efektivně plánovat svůj čas
- předchozí zkušenost z oblasti náboru a personalistiky velkou výhodou

Co Vám můžeme nabídnout?
- stabilní zaměstnání v oblasti externího recruitmentu
- možnost získat cenné zkušenosti v personalistice
- nestereotypní a flexibilní práce plná výzev s možností zajímavého výdělku
- mladý a přátelský kolektiv
- moderní pracovní prostředí v centru Plzně
- motivující bonusový systém
- intenzivní zaškolení a podpora v podobě Buddy programu
- benefity na podporu work-life balance, včetně 5 týdnů dovolené, Multisport karty, možnosti čerpání sick-days, firemních akcí

Jdete do toho?
Pošlete nám svůj profesní životopis a my se s Vámi rádi potkáme u kafe v našich kancelářích :)

Inzerující společnost

Randstad s.r.o., IČO: 24732486

Praha 5, Karla Engliše 519/11, PSČ 150 00

Michaela Neumannová, michaela.neumannova@randstad.cz, +420 222 210 013