Specialista BOZP a PO Junior/Senior

Hledaná pozice

Místo práce: Opava (informace o místu práce: Opava)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

S jakými úkoly se v práci setkáte?
V práci budete zodpovědný za udržování a rozvoj systému BOZP, PO a EMS. Setkáte se se správou systému OHSAS 18001, ISO 14001 a vedením dokumentace.
Budete vykonávat kontrolní činnost ve společnosti a feedback zaměstnancům. Vaše pozice se neobejde bez vzdělávání zaměstnanců, pravidelného reportingu či poradenské činnosti pro vedení společnosti.
Zúčastníte se na iniciativách v oblasti BOZP v rámci mezinárodního regionu. A také komunikace se státními a kontrolními orgány.

Jiné výhody

Za Vaši práci budete odměněni různými zajímavými bonusy:
Získáte možnost vzdělávat se v angličtině i nadále na 100% hrazených jazykových kurzech. Odpočinek Vám zajistí 5 týdnů dovolené.
Ke mně získáte zajímavý bonusový program, příspěvek na penzijní připojištění či dotované stravování.

Požadavky na zaměstnance

Chcete pracovat ve společnosti kde bezpečák neplní pouze legislativní požadavky, ale pro společnost představuje opravdu velký význam a hodnotu?
Dokážete aktivně přicházet s novými nápady, vidět nebezpečí tam, kde ho jiný nevidí?
Pojďte pracovat pro úspěšnou mezinárodní společnost, která je příkladem v oblasti BOZP!

Jak by měl vypadat profil vhodného kandidáta?
Důležitá je předcházející praxe v oblasti bezpečnosti práce nebo absolvování VŠ se zaměřením na BOZP. Vaší výhodou bude pokud jste osoba odborně způsobilá v oblasti BOZP a PO (výhodou).
Úroveň Vaší angličtiny by měla být minimálně na úrovni B2 - pro komunikaci s kolegy v zahraničí.
Důležitá je samostatnost, schopnost rozhodnout se, být motivován a nadšený pro danou práci.
Musíte vědět komunikovat napříč celou společností od dělníků až po top management.

Inzerující společnost

MANPOWER, s.r.o., IČO: 41194659

Praha 2, Karlovo nám. 10/2097, PSČ 120 00

Barbora Knihová, barbora.knihova@manpower.cz, +420 727 8105 45, +420 727 810 545