Instruktor lyžování a snowboardu

Hledaná pozice

Místo práce: Kvilda (informace o místu práce: Kvilda)

Mzda: 110–200 Kč/hodinu

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rádi lyžujete, nebo jezdíte na snowboardu? Chcete prožít letošní zimu na horách? Potom právě pro vás je naše nabídka. Jsme lyžařská škola působící již několik let na Zadově a na Kvildě. Pro nadcházející sezónu hledáme instruktory lyžování /snowboardu. Nabízíme práci na celou sezónu, nebo min. týdenní turnus.

- zajímavou práci na horách - příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv - dobré finanční podmínky + bonusový systém odměn - ubytování přímo na Zadově - permanentka na volné lyžování - pro zájemce bez potřebné kvalifikace zaškolení formou interního kurzu - pravidelné zdokonalující tréninky během sezóny

Požadavky na zaměstnance

- dobré lyžařské/snowboardové dovednosti - komunikativní schopnosti - spolehlivost

Inzerující společnost

Czech cycling & ski s.r.o., IČO: 28066090

Zdíkov 330, PSČ 384 73

Kontakt
Jiří Lutovský