Obchodní manažer – zahraniční obchod, Rakousko (50 – 70 000,-CZK)

Nabídka pracovní pozice od 8. 1. 2018 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Salcbursko (informace o místu práce: Praha)

Požadavky na zaměstnance

Pro našeho top klienta, prestižní výrobní a obchodní společnost exportující do celého světa, hledáme kandidáta na pozici Obchodní manažer pro zahraniční obchod (výrobky z aluminia) do lokality Rakouska (Salcbursko).

Vaše náplň práce
> akvizice nových zákazníků a udržování vztahu se stávajícími klienty v zahraničí (EU)
> zodpovědnost za zpracování objednávky
> příprava nabídek pro klienta vč. cenové kalkulace
> aktivní spolupráce s výrobou, účast a reprezentace na veletrzích
> aktivní spolupráce při řešení nestandardních situací, stížností zákazníků a reklamací
> spolupráce na tvorbě ročního, čtvrtletního a měsíčního plánu
> pravidelný reporting

Váš profil
> min. SŠ vzdělání (technické zaměření)
> praxe v oblasti zahraničního obchodu (obchodní kontakty v zahraničí velkou výhodou)
> výhodou je zkušenost z obchodu s komoditami aluminium či kovy
> AJ + NJ – aktivní znalost obou jazyků nutná!
> znalost MS Office
> výborné komunikační a organizační dovednosti, schopnost samostatné práce
> flexibilita, proaktivita
> ŘP sk. B

Naše nabídka
> práce na plný úvazek v perspektivní a stabilní firmě s dlouhou tradicí
> pracoviště v krásné lokalitě v blízkosti Zell am See, ubytování je propláceno
> zajímavé finanční ohodnocení – fixní plat + bonusy
> zaměstnanecké benefity, mobilní telefon, notebook
> příjemná pracovní atmosféra v přátelském týmu
> nástup možný ihned nebo dle dohody
Lokalita pracoviště:
Salcbursko, služební cesty do západní Evropy

Inzerující společnost

Trenkwalder a.s., IČO: 25857011

Ostrava, Slezská Ostrava, Heřmanická, PSČ 710 00

Lenka Majorová, l.majorova@trenkwalder.com, +420 730 526 120