Master Data Specialist

Nabídka pracovní pozice od 8. 1. 2018 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Praha

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude náplní Vaší práce?

* Detailní vyhodnocení aktuálního stavu a následné vytvoření návrhů nové struktury a procesu řízení master dat v rámci společnosti (včetně pracovních postupů, odpovědnosti atd.).

* Školení a podpora v oblasti master dat managementu v rámci organizace.

* Zajištění nastavení odpovídajících pracovních postupů, koordinaci a řízení uživatelských práv ve spolupráci s oddělením IT, kontrolu dodržování nastavených procesů jako jeho vlastník.

* Zajištění kvality dat, shody a konzistence master dat v podnikových systémech podle Master Data Standardů.

* Pravidelné kontroly a organizace změn dat napříč systémy.

* Analýzu stávajícího stavu master dat a převzetí odpovědnost za konzistenci a kvalitu dat v dostupných ERP systémech

* Úzká spolupráci s kolegy napříč všemi organizačními jednotkami společnosti (Polsko, Česká Republika, Itálie, Slovensko, Export)

* Participace na projektech v rámci Group S&OP oddělení (Sales and Operations Planning)

Jiné výhody

* atraktivní pozici s mezinárodním přesahem

* časté cestování (Polsko, Česká Republika, Itálie, Slovensko)

* firemní benefity

Požadavky na zaměstnance

* SŠ/VŠ vzdělání

* zkušenosti s obdobnou pozici 3-5 let

* zkušenost ze zpracováním Master dat v SAP-e

* zkušenosti v logistice

* znalost MS Office na pokročilé úrovni - zejména Excel

* AJ na pokročilé úrpvni

* chuť cestovat (20-30%)

* zkušenosti z oblasti projektového řízení

Inzerující společnost

MANPOWER, s.r.o., IČO: 41194659

Praha 2, Karlovo nám. 10/2097, PSČ 120 00

Alica Sisáková, alica.sisakova@manpower.cz, +420 601 322 946, +420 702 153 280